تبلیغات

تبلیغات

بازارچه مرگ در تایلند + عکس

بازارچه مرگ در تایلند + عکس

نویسنده: ناصر کربلایی

به گزارش تکناز به نقل از فول نت امروزه مراکز خرید جزو امن ترین نقاط شهری محسوب می شوند زیرا هرچه فرد در فروشگاه احساس راحتی و امنیت کند حتما ترجیح خواهد داد خرید بیشتری انجام دهد و خرید بیشتر برابر است با سود بیشتر. اما بازاری در کشور تایلند وجود دارد که می خواهد این اصل را نقض کند! مرکز خریدی که چانه زدن با فروشنده ممکن است به قیمت مرگ شما تمام شود!

بازار Maeklong تایلند جایی است که روزانه افراد زیادی برای خرید به آنجا می روند، این بازار که حالا تبدیل به یک جاذبه توریستی هم شده، جای فوق العاده خطرناکی است چرا که هر روز چندین بار، یک قطار مستقیما از میان این بازار عبور کرده و با غرش های خود دل خریداران و فروشندگان را فرو می ریزد!

درست قبل از ورود قطار به شهر، غرفه داران این مرکز خرید با عجله بساط خود را از کنار ریل جمع کرده و سریعا از مسیر قطار کنار می روند و دوباره با عبور قطار از دل بازار بساط خود را پهن می کنند و به کار و کاسبی مشغول می شوند. خوشبختانه مسیر حرکت این قطار زیاد شلوغ نیست و روزانه فقط ۸ بار از این مسیر عبور می کند. جالب است بدانید این مسیر بخشی از شبکه ملی راه آهن کشور تایلند نیست و تنها بین دو شهر Samut Sakhon و Samut Songkram در کشور تایلند کشیده شده است. عکس های باورنکردنی زیر درست در زمانی گرفته شده که یک قطار از میان بازار Maeklong تایلند عبور می کند.

(پی نوشت: من می گم بیاید این طرح رو در کشور خودمونم اجراش کنیم اصلا بیاید تو مراکز خرید باند فرودگاهم بزاریم این کار ۲ تا سود اساسی داره: ۱- بانوان کمتر خرید می کنند چون از جونشون که سیر نشدن ۲- قطار میزنه به این مردای بیچاره حداقل راحت می شن)

 

بازارچه مرگ در تایلند + عکس

 

بازارچه مرگ در تایلند + عکس

 

منبع : fullnet.ir

تبلیغات