تبلیغات

تبلیغات

عکسهای خوشحالی دختران فوتبالیست ایران پس از برد

عکسهای خوشحالی دختران فوتبالیست ایران پس از برد
به گزارش آخرین نیوز به نقل از آینده، تیم ملی ایران در مقابل اردن یكی از بهترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشت و برای شكست این تیم مدت‌ها منتظر بود. 

مریم ایراندوست مربی تیم ملی فوتبال بانوان در گفت‌و‌گو با سایت فدراسیون گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. در نیمه اول با قبول گل زودهنگام تیم از لحاظ روحی در شرایط نامناسبی قرار گرفت و با وجود حملات فراوان نتوانست به گل برسد. بازیكنان استرس زیادی داشتند و فكر می‌كردند بازی تمام شده است. اما بین دو نیمه مواردی را مطرح كردم و از ملی‌پوشان خواستم كه بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند و برای رسیدن به گل بی‌دقت به توپ ضربه نزنند كه در نهایت در دقیقه 56 با گل مریم رحیمی، اندكی فشار و استرس بازیكنان كم شد. 

وی در ادامه بیان كرد: خوشبختانه در دقایق 73 و 82 نیز با كار تیمی و عملكرد خوب بازیكنان، ایران به گل‌های دوم و سوم رسید. در واقع ملی‌پوشان در بازی دوم بازی اصلی خود را به نمایش گذاشتند و در نهایت با حمایت و تشویق هواداران به پیروزی رسیدند. مدت‌ها بود كه در انتظار این بازی بودیم. چرا كه در رقابت‌های مقدماتی المپیک لندن نگذاشتند تا با تیم اردن به رقابت بپردازیم و زحمت‌های مدت‌ها تلاش و تمرین به هدر رفت. اما در این بازی ثابت كردیم كه ایران تیمی نیست كه به راحتی بتوان از آن گذشت. اردن طعم تلخ شكست را برای اولین باز از ایران در مسابقات رسمی چشید. 

ایراندوست در ادامه افزود: فقط 80 درصد توانایی بازیكنان به معرض نمایش درآمد و امیدوار هستیم تا در بازی با امارات بهترین نتیجه را بگیریم. از قبل پیش‌بینی رقابت دو تیم ایران و امارات را در فینال رقابت‌ها كرده بودیم و معتقدم با تلاش می‌توان بهترین نتیجه دراین بازی‌ها را گرفت و امیدوارم با دعای خیر مردم ایران به هدف‌مان كه همانا موفقیت در این بازی‌ها است؛ برسیم. از بازیكنانم به خاطر بازی خوب خود كه باغیرت و تعصب به مصاف تیم همیشه قهرمان اردن رفتند و برای اولین بازی این تیم راشكست دادند، تشكر می‌كنم‌. 

مربی تیم ملی در سوال خبرنگاری درخصوص مریم رحیمی كه به عنوان بهترین بازیكن ایران در 4 بازی گذشته ظاهر شده، گفت: او یک پدیده است. رحیمی یكی از بهترین بازیكنان ایرانی است كه یک سال به عرصه فوتبال قدم گذاشته و در رده سنی جوانان ایران بازی می‌كند. معتقدم این بازیكن آینده درخشانی پیش روی خود دارد.

عکسهای خوشحالی دختران فوتبالیست ایران پس از برد
عکسهای خوشحالی دختران فوتبالیست ایران پس از برد
عکسهای خوشحالی دختران فوتبالیست ایران پس از برد

تبلیغات