تبلیغات

تبلیغات

اولین عكس «مصطفی زمانی» در «آل» !!

مجموعه : گالری عکس روز
اولین عكس «مصطفی زمانی» در «آل» !!

فیلم سینمایی «آل» به كارگردانی بهرام بهرامیان كه در ایروان در حال فیلمبرداری است با اتمام سكانس‌های خارجی، در دكورهای ساخته شده، با فیلمبرداری سكانس‌های داخلی پی گرفته می‌شود.‌

«علی معلم» تهیه‌كننده پروژه سینمایی «آل» در گفت‌وگو با فارس با اشاره به روند تولید آن گفت: فیلمبرداری آن چهاردهم فروردین در ایروان ارمنستان آغاز شده و همچنان در حال پیشروی است. تاكنون بیشتر فضاهای خارجی فیلم كار شده است و پس از آن صحنه‌های داخلی فیلمبرداری می‌شود.

 اولین عكس «مصطفی زمانی» در «آل» !!

اولین عكس «مصطفی زمانی» در «آل» !!

وی افزود: صحنه‌های داخلی فیلم نیازمند فضای خاصی است به همین دلیل باید به دكورسازی لازم انجام می‌شد كه اكنون گروه طراح صحنه مشغول ساخت و ساز دكورهای داخلی هستند.

معلم درباره بازیگرانی كه به این پروژه افزوده می‌شوند، گفت: بازیگران ایرانی را مصطفی زمانی، همایون ارشادی، آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده تشكیل می‌دهند و یكی دو نقش افتخاری با حضور بازیگران شناخته شده سینما بعدا به این گروه اضافه می‌شود.

 

وی با اشاره به فیلمبرداری خاص این پروژه گفت: این فیلم با دوربین 535 فیلمبرداری می‌شود و از آنجایی كه جنس فیلم به فضاسازی نیاز دارد و از حساسیت‌های خاصی برخوردار است جلوه‌های ویژه موردنیاز خود را می‌طلبد و از آن جهت چند متخصص جلوه‌های ویژه از كشور ارمنستان این مسئولیت را به عهده دارد.

«آل» داستان زن و شوهری است كه برای یك سفر كاری به ایروان می‌روند و با حوادث عجیبی روبرو می‌شوند.

عوامل دیگر این فیلم عبارتنداز:

تهیه‌كننده: علی معلم، كارگردان: بهرام بهرامیان، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، صدابردار: فرخ فدایی، طراح صحنه: رضا حاجی‌درویش، طراح لباس: شاه‌حسینی، طراح چهره‌پردازی: سودابه خسروی، بازیگران ایرانی: مصطفی زمانی، همایون ارشادی، آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده.

اسامی عوامل ارمنی فیلم به زودی اعلام خواهد شد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات