تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس
شاید شما از جمله کسانی باشید که حوصله سر و کله زدن با گوشی های پرامکانات و لمسی امروز را نداشته باشید و ترجیح بدهید از تلفن همراه به جای موجودات چند کاره تنها برای مکالمات روزانه استفاده کنید. این مطلب به شما کمک می کند تا در بازار ایران یک گوشی ساده اما به روز را تهیه کنید.

نوکیا 101

 
10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


نوکیا 101 با وزن 69.6 گرم از جمله مدل های نوکیا است که علیرغم امکانات اندکی که دارد اما طرفداران زیادی داشته به طوری که درکنار پرفروش ترین گوشی های نوکیا قرار گرفته است. این مدل گوشی نوکیا از معدود مدل هایی است که شرکت نوکیا ویژگی دو سیم کارت را برای آن در نظر گرفته است. رادیو fm  و چراغ قوه تنها امکانات این گوشی پرطرفدار نوکیا است. شما با هزینه ای در حدود 35 هزار تومان می توانید مالک یکی از این گوشی ها شوید.
 
نوکیا C1-01

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


این مدل از نوکیا را با هزینه ای در حدود 70هزار تومان می توانید تهیه کنید. گوشی که علیرغم ظاهر زیبای آن امکانات جانبی زیادی ندارد. بدون شک این مدل گوشی برای افرادی طراحی شده که نیاز به امکانات زیاد گوشی های هوشمند نداشته اما آنقدر ها هم به سادگی گوشی های بدون امکانات فکر نمی کنند. دوربین  VGA این گوشی تنها برای افرادی است که می خواهند دفترچه تلفنی با قابلیت عکس داشته باشند و توقع زیادی از آن نمی رود. رنگ های مختلف، بلوتوث، قابلیت ضبط برنامه های رادیویی از مهمترین امکانات جانبی این مدل نوکیا است.
 
نوکیا  X2

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکسنوکیا  X2از آن دست گوشی هایی است که با امکانات بالا و هزینه پایین فقط و فقط برای جذب مشتری طراحی شده است. مشتری هایی که علاقه ای به سختی کار با گوشی های هوشمند و لمسی را ندارند. این گوشی ساده و زیبا به یک دوربین پنج مگاپیکسلی ، کیفیت صدای عالی به همراه اسپیکرهای استریو ، کلیدهای اختصاصی موسیقی و آنتن داخلی رادیو اف ام مجهز است. مهمتر از همه این ویژگی ها شما با هزینه ای در حدود 130 هزار تومان می توانید تمامی این امکانات مناسب برای یک گوشی کاربردی را بدست آورید.
 
نوکیا 7230

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


شاید راحت تر از این مدل گوشی با ویژگی کشویی آن دیگر پیدا نکنید. معمولی تنها کلمه ای است که برای امکانات این مدل از گوشی قابل قبول است. این مدل از گوشی هنوز برای طرفداران گوشی های کشویی و راحت طراحی شده است. گوشی هایی که تنها با باز و بسته کردن کشوی آن می توانید پاسخ گوی تماس های خود باشید. دوربین  3.2 مگاپیکسل  و هزینه ای در حدود 140 هزار تومان از جمله ویژگی های این گوشی به حساب می آید.
 
سامسونگ E3210

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


بدون شک این مدل از گوشی های سامسونگ برای رقابت با مدل های ارزان قیمت نوکیا از سوی شرکت سامسونگ طراحی شده است. وزن 80 گرمی این گوشی و قیمت 80 هزار تومانی آن به خوبی نشان می دهد که نباید انتظار زیادی از آن داشت. دوربین  VGA  این گوشی نیز مانند مدل C1-01 نوکیا تنها برای عکس دار کردن دفتر تلفن طراحی شده و کارایی زیادی ندارد.

سامسونگ C3530

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


ظاهر ساده و سنگین آن باعث شده تا برخی افراد چشم بر روی امکانات ضعیفش بسته و این گوشی را برای استفاده روزانه استفاده کنند. دوربین  3.2 مگاپیکسل  و نمایشگر تصویر ضعیف آن باعث شده تا توقع زیادی از آن نداشته باشیم اما شاید این که تنها 110 هزار تومان برای یک گوشی می پردازیم تا حدی رضایتمان را جلب کند. البته اگر شما شغلی داشته باشید که روزانه نیاز به مکالمه زیاد با تلفن همراهتان را دارید حتما این گوشی مناسب حال شما است. زیرا از جمله گوشی هایی است که در حالت مکالمه می توانید تا 14 ساعت از باطری آن استفاده کنید.
 
سامسونگ E1252

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


مانند بسیاری از گوشی های کاربردی دیگر این گوشی نیز برای کسانی طراحی شده که تنها از دکمه سبز و قرمز گوشی استفاده می کنند.کسانی که معتقدند تلفن همراه برای صحبت ساخته شده نه کارهای دیگر. شما با پرداخت تنها 50هزار تومان می تواند این مدل از گوشی سامسونگ را تهیه کنید. شاید تنها ویژگی که این گوشی را نسبت به رقیبان سرسختی همچون نوکیا 1201 دارای برتری کرده قابلیت استفاده از دو سیم کارت همزمان باشد. ویژگی که می تواند گران بود 20 هزار تومانی این مدل نسبت به نوکیا را توجیه کند.
 
سونی اریکسون Cedar

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


ظاهری ساده، دکمه های پلاستیکی، دوربین 2 مگاپیکسلی، رزولوشن عکس پائین . بدون شک همه این ویژگی ها طرفداران جدی تلفن همراه را به یاد گوشی های 4 تا 5 سال گذشته می اندازد. اما باید گفت این ویژگی هایی است که شرکت سونی اریکسون برای مدل Cedar خود انتخاب کرده تا بلکه تمامی افراد را از مدل های خود راضی نگه دارد. شما با هزینه ای در حدود 90 هزار تومان می توانید این مدل از گوشی را تهیه کنید.
 
سونی اریکسون  ELM

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس


شاید افرادی که قدر مشکل پسند باشند ترجیح بدهند با اندک هزینه ای بیشتر از خرید ELM انصراف بدهند. این گوشی برای افرادی که به جلوه های ظاهری تلفن همراه خود توجه دارند اصلا پیشنهاد نمی شود. اما اگر چشم خود را بر روی این نقطه ضعف ببندید کم کم ویژگی های آن نمایان می شود. وزنی در حدود 90 گرم دوربین 5 مگاپیکسلی و مهمتر از همه آن ها قیمتی در حدود 170 هزار تومان. این ویژگی ها توانسته این مدل از سونی اریکسون را به پیشنهادی قابل توجه از سوی فروشندگان تبدیل کند.

سونی اریکسون Hazel
 

10گوشی موبایل ساده با امکانات خوب ! + عکس

 


کاربران قدیمی سونی اریکسون شاید Hazel را یادآور خاطره های خوش بیابند. گوشی هایی چون Vivaz و Xperia X10 مجددا سونی اریکسون را به سر زبان ها انداخت  اما برای برافروختن احساسات وفادارانه کاربران قدیمی ، یک گوشی کشویی همانند Hazel عالی به نظر می آید. Hazel جز محصولات سری GreenHeart شرکت است.  شاید نشان سازگاری با محیط زیست برای جبران نبود قابلیت های CyberShot و Walkman به گوشی افزوده شده است. به هر حال این نشان در همه جای گوشی دیده می شود. گوشی از پلاستیک بازیافت شده ساخته شده است و از رنگ های ارگانیک استفاده می کند.
GreenHeart روش سونی اریکسون برای بیان علاقه آن ها به محیط زیست است. شما با حدود 200 هزار تومان می توانید صاحب این نوع گوشی سبز باشید.
 
 

تبلیغات