تبلیغات

تبلیغات

ستاره “Kill bill 2” خودکشی کرد

مجموعه : مجله خبری
 

جنازه دیوید کارادین، ستاره مجموعه رزمی دهه 1970 آمریکا، روز پنجشنبه در حالی در هتلی در بانگوک مرکز تایلند پیدا شد که گفته می‌شود احتمالا خودکشی کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسوشیتدپرس اعلام کرد مایکل ترنر سخنگوی سفارت آمریکا در تایلند با تایید مرگ بازیگر 72 ساله گفت این خبر را مقام‌های تایلندی به کارکنان سفارتخانه داده‌اند. وی زمان احتمالی مرگ کارادین را اواخر چهارشنبه یا اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد و افزود که تا زمان خبردار شدن خانواده کارادین از این ماجرا، نمی‌تواند اطلاعات بیشتری بدهد.

پایگاه اینترنتی روزنامه تایلندی نیشن به نقل از مقام‌های ناشناس پلیس این کشور نوشت جسد بازیگر "بیل را بکش" روز پنجشنبه در هتلی لوکس در بانگوک پیدا شده است. کارادین از روز سه‌شنبه در هتل اقامت داشت و قرار بود در فیلمی در تایلند بازی کند. هنوز اطلاعات دقیقی از نام فیلم و دیگر عوامل آن منتشر نشده است.
 

ستاره "Kill bill 2" خودکشی کرد
 
کوئنتین تارانتینو و دیوید کارادین سر صحنه "بیل را بکش 2"
 


ظاهرا وقتی کارادین برای خوردن غذا همراه دیگر عوامل و بازیگران پروژه سینمایی به رستوران هتل نیامده و به تماس‌ها هم پاسخ نداده، همه نگران او شده‌اند و ساعت 10 صبح روز پنجشنبه پیشخدمت هتل جنازه بیجان بازیگر پیر آمریکایی را در اتاقش یافته است. پلیس بانگوک هنوز رسما هویت کارادین را تایید نکرده، اما از خودکشی یک مرد آمریکایی در هتل خبر داده است.

دیوید کارادین یکی از اعضای برجسته خانواده بازیگر هالیوودی بود که شامل پدر او جان کارادین و برادرش کیث می‌شد. او در مجموع در بیش از 100 فیلم نقش‌آفرینی کرد و مقابل دوربین فیلمسازانی چون مارتین اسکورسیزی، اینگمار برگمان و هال اشبی رفت. کارادین عمده شهرت خود را مدیون بازی در نقش اصلی مجموعه تلویزیونی "کنگ فو" در سال 1972 تا 1975 بود.

او این نقش را یکبار دیگر در فیلمی تلویزیونی در اواسط دهه 80 بازآفرینی کرد و در مجموعه "کنگ فو: افسانه ادامه می‌دهد" در دهه 90 به نقش نوه شخصیت اصلی مجموعه قدیمی ظاهر شد. کارادین در سال‌های اخیر با بازی در نقش اصلی دو جلد فیلم سینمایی "بیل را بکش" ساخته کوئنیتن تارانتینو بار دیگر به روزهای اوج بازگشت

تبلیغات