تبلیغات

تبلیغات

بوفون: برزیل مدعی قهرمانی است

مجموعه : اخبار ورزشی

بوفون: برزیل مدعی قهرمانی است
 
جیان لوئیجی بوفون" دروازه بان تیم ملی فوتبال ایتالیا، تیم برزیل را مدعی قهرمانی در رقابتهای جاری جام کنفدراسیون ها و اسپانیا و ایتالیا را در رده های بعدی دانست.

بوفون در آستانه انجام اولین دیدار تیم ایتالیا در روز دوشنبه، در گفت و گو با روزنامه گازتا دلو اسپورت، درباره مشکلات فوتبال کشورش، مدعیان جام کنفدراسیون ها و مبالغ هنگفتی که امروز در فوتبال در چرخش است، سخن گفت.
به نوشته روزنامه مذکور، بوفون معتقد است: «برزیل شاید از نظر توان و استعداد ستاره های خود برتر باشد اما ایتالیا و اسپانیا هم به قهرمانی چشم دوخته اند. از نظر من، این دوره از مسابقات اهمیت زیادی دارد چون بهترین تیم های هر قاره در آن رقابت می کنند.»
وی در مورد اثرات مثبت قهرمانی در جام کنفدراسیون ها بر فوتبال ایتالیا گفت: «اگر ما سه سال بعد از قهرمانی در جام جهانی، واقعا هیچ پیشرفتی نکرده باشیم، پس چه جایگاهی داریم؟ ما خود را سفیران فوتبال ایتالیا می دانیم.»
دروازه بان تیم ملی ایتالیا در مورد مبالغ هنگفت نقل و انتقال بازیکنان گفت: «با توجه به بحران اقتصادی که جهان را فرا گرفته، به خود بالیدن به خاطر صرف هزینه های زیاد در فصل نقل و انتقالات کمی عجیب است. شاید رئال مادرید می خواسته پیامی ارسال کند و بگوید آنها می توانند بر بحران هم غلبه کنند.»
وی گفت: «اگر یوونتوس چنین پولی را هزینه کرده بود، خوشحال هم می شدم اما درک می کنم که چرا باشگاه های ما احتیاط می کنند.
خوشحالم که یوونتوس به تقویت خود ادامه می دهد.»
بوفون در خاتمه افزود:«مهم این است که هنوز بهترین تیم قهرمان است و تیم های ثروتمند لزوما قهرمان نمی شوند.»

 

تبلیغات