تبلیغات

تبلیغات

محمد علی کشاورز بازیگر قدیمی و شکستگی لگن !

محمد علی کشاورز بازیگر قدیمی و شکستگی لگن !
 
محمدعلی کشاورز که دچار شکستگی در ناحیه استخوان لگن شده است، این روزها در خانه بستری است و گفت: وضعیت‌ام از نظر روحی بهتر شده است.

این بازیگر پیشکسوت سینمای ایران مطرح کرد: چند روز پیش سرم گیج رفت و به زمین خوردم و لگن‌ام شکست، وقتی به هوش آمدم دیدم در بیمارستان بستری هستم.

وی افزود: در حال حاضر اصلا نمی‌توانم حرکت کنم و تنها باید استراحت کنم اما از نظر روحی وضعیتم بهتر شده است.

محمد علی کشاورز تابستان نیز در بخش آی سی یو بیمارستان بستری شد و پس از حدود سه هفته ـ 5 شهریور ماه ـ از بیمارستان مرخص شد و گویا به تازگی نیز به دلیل شکستگی استخوان لگن دوباره در بیمارستان بستری شده و مرخص شده است.

کشاورز متولد 26 فروردین 1309 در اصفهان است و از سال 1327 با نمایش «هیاهوی بسیار برای هیچ» فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و در سال 43 با فیلم «شب قوزی» وارد سینما شد.

او تا به امروز ایفاگر نقش‌های ماندگاری در تاریخ سینما بوده است که از جمله آنها می‌توان به فیلمهای «خشت وآینه»، «آقای هالو»، «رگبار»، «صادق کرده»، «شطرنج باد»، «کمال‌الملک»، «مردی که موش شد»، «کفش های میرزا نوروز»، «مادر»، «پول خارجی»، «دلشدگان»، «روز واقعه»، «ناصرالدین شاه اکتورسینما»، «خسوف»، «زیردرختان زیتون» و «غزال» و مجموعه‌های تلویزیونی «هزاردستان»، «افسانه سلطان وشبان»، «سربداران»، «گرگ‌ها»، «پدرسالار» و «روشن تر از خاموشی» اشاره کرد.

 
منبع : ایسنا
 

تبلیغات