تبلیغات

تبلیغات

خانمی که 82 سال بدون گواهینامه رانندگی کرد + عکس

مجموعه : مجله خبری
خانمی که 82 سال بدون گواهینامه رانندگی کرد + عکس
یکی از شرایط مورد نیاز برای رانندگی کردن داشتن گواهینامه است. البته افراد زیادی هستند که بدون داشتن گواهینامه رانندگی می کنند. این افراد عمدتا رانندگانی بی توجهه هستند که خیلی زود به دلیل بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی توسط پلیس متوقف می شوند و عمدتا به دلیل نداشتن گواهینامه به جریمه های سنگین محکوم می شوند. اما همان گونه که همیشه می گویند افراد متفاوت نیز وجود دارند.

به گزارش تکناز به نقل از باشگاه خبرنگاران، «سوزی دیکسون» زن انگلیسی که به زودی 100 ساله می شود، 82 سال است که بدون گذراندن امتحان رانندگی، در خیابان ها و جاده ها رانندگی می کند. این زن انگلیسی در سال 1930، بدون گذراندن دوره های مربوط به گرفتن گواهینامه، مدرک مورد نیاز خود را خریده است. او از آن به بعد هر 3 سال یک بار در آزمون های پزشکی مربوط به رانندگی شرکت کرده است و هر سال توانسته است با موفقیت در این آزمونها مجوز رانندگی خود را برای 3 سال دیگر تمدید کند.

خانمی که 82 سال بدون گواهینامه رانندگی کرد + عکس
نکته جالب در مورد این بانوی انگلیسی این است که وی در تمام این مدت حتی یک بار تصادف نکرده و حتی یک بار هم جریمه نشده است. او در سالهای اخیر دیگر در طول شب رانندگی نمی کند و بیشتر در طول روز برای خرید کردن و یا دیار فرزندان و یا نوه هایش از اتومبیل استفاده می کند.

او خود در این باره این گونه توضیح می دهد: من در سن 18 سالگی با اتومبیل پدرم رانندگی را یاد گرفتم. اتومبیل پدرم از وضعیت خوبی برخوردار نبود و من از همان ابتدا برای دنده عوض کردن هم مشکل داشتم. او در حال حاضر 5 نوه و 4 فرزند دارد. یکی از فرزندان او، راجر در سال 2007 و در سن 61 سالگی بر اثر یک حادثه در هنگام مسابقه اتومبیل رانی در کشور بلژیک کشته شد.

 

تبلیغات