تبلیغات

تبلیغات

شان پن خانواده اش را به هالیوود ترجیح می‌دهد

هالیوود ریپورتر اعلام کرد: شان پن که پس از بازی در فیلم برنده اسکار "میلک" در 2008 هنوز با فیلمی دیگری روی پرده نرفته، به تازگی از بازی در دو پروژه بزرگ "سه کله‌پوک" به کارگردانی پیتر و بابی فارلی و تریلر جنایی "کارتل" ساخته آسگر لث کناره‌گیری کرد. هر دو فیلم در مرحله پیش‌تولید بودند و قرار بود سال 2010 اکران شوند.

به نظر می‌رسد با جدا شدن پن از گروه بازیگران "سه کله‌پوک" این پروژه بزرگ استودیو مترو گلدوین مه‌یر دستخوش تحولات جدی و اساسی شود. چرا که برادران فارلی حدود یک دهه است تمام تلاش خود را برای تولید این فیلم به کار گرفته‌اند و در نهایت ماه مارس امسال موفق شدند پن، جیم کری و بنیسیو دل تورو را برای بازی در نقش سه کله‌پوک متقاعد کنند.

پیش از این اعلام شده بود "سه کله‌پوک" اواخر ماه اوت کلید می‌خورد و برای اکران در سال 2010 آماده شود. حالا مدیران MGM و برادران فارلی باید تصمیم بگیرند که آیا منتظر پن بمانند یا بازیگری دیگر را جایگزین او کنند. ضمن اینکه احتمال دارد انتظار یکساله برای بازگشت بازیگر برنده اسکار به از دست رفتن فرصت همکاری با دو ستاره دیگر بینجامد.

از سوی دیگر، استودیو یونیورسال و شرکت تولید فیلم ایمجین اینترتینمنت تصمیم گرفته‌اند قید انتظار برای همکاری در تولید "کارتل" را بزنند و فیلمبرداری را زودتر از موعد مقرر با بازیگری جدید آغاز کنند. فیلم داستان مردی است که پس از کشته شدن همسرش به دست کارتل‌های مواد مخدر مکزیک، راهی سفری برای حفاظت از جان فرزند خود می‌شود.

فیلمنامه نهایی "کارتل" هنوز آماده نشده و زمان دقیق آغاز تولید و اکران آن مشخص نیست. پن سال آینده با دو فیلم تازه به سینماها می‌آید؛ "درخت زندگی" به کارگردانی ترنس مالیک که در آن با براد پیت همبازی است و "بازی منصفانه" دوگ لیمان بر اساس خاطرات والری پلیم. نومی واتس دیگر بازیگر این فیلم است.

شان پن برای بازی در دو فیلم سینمایی "میلک" و "رود میستیک" اسکار بهترین بازیگر مرد را برده و سه بار هم نامزد دریافت این جایزه شده است. با کناره‌گیری این بازیگر سرشناس از پروژه‌های سینمایی، به نظر می‌رسد نیمی از کارشناسان و تماشاگران هالیوود دیگر علاقه‌ای به دنبال کردن سرنوشت این فیلم‌ها نداشته باشند.

 
 

تبلیغات