تبلیغات

تبلیغات

حماس و حزب‌الله مشت‌هاي آهنين امت اسلام هستند

مجموعه : مجله خبری

خبرگزاری فارس: نایب رئیس جماعت اسلامی پاكستان، حماس و حزب الله را مشت های آهنین امت اسلامی برشمرد و گفت: اسرائیل نتوانست در مقابل این مشت های آهنین بایستد.

حماس و حزب‌الله مشت‌هاي آهنين امت اسلام هستند

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، معراج هدی صدیقی نایب رئیس جماعت اسلامی پاكستان امشب در دومین روز كنفرانس بین‌المللی حمایت از مردم فلسطین كه در محل سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، طی سخنانی ضمن قدردانی از جمهوری اسلامی ایران و به ویژه مقام معظم رهبری برای ارائه نقشه راه به منظور حل مسئله فلسطین، گفت: رژیم صهیونیستی با استفاده از بمب های فسفری نیز نتوانست به اهدافش نائل شود.
وی با اشاره به تهاجم اخیر این رژیم به غزه، خاطرنشان كرد: حماس نشان داد كه آماده شهادت است و در مقابل صهیونیست ها به زانو در نمی آید.
صدیقی، پیروزی حماس در غزه را تنها پیروزی برای حماس ندانست بلكه آن را پیروزی تمام صلح جویان جهان و آنهایی كه به دنبال عدالت هستند، عنوان كرد و گفت: این تنها شكست اسرائیل نبود، بلكه شكست امپریالیسم و غاصبان تاریخ بود.
به گفته وی اسطوره شكست ناپذیری رژیم صهیونیستی در سال های 2006 و 2008 توسط حزب الله و حماس شكسته شد.
نایب رئیس جماعت اسلامی پاكستان، حماس و حزب الله را مشت های آهنین امت اسلامی برشمرد و گفت: اسرائیل نتوانست در مقابل این مشت های آهنین بایستد.
وی همچنین خاطرنشان كرد كه شورای امنیت سازمان ملل در فراهم كردن امنیت برای مردم جهان به دلیل هژمونی آمریكا، شكست خورده است.
صدیقی بر اتحاد امت مسلمان و احیا كردن سازمان كنفرانس اسلامی تاكید كرد و افزود: همه باید از رهنمودهای امام خمینی(ره) و سید حسن نصرالله استفاده كنیم و به امید خدا اسرائیل و متحدانش شكست خواهند خورد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات