تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

خواننده زن مشهور مشاور اوباما شد !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
خواننده زن مشهور مشاور اوباما شد !+ عکس
 
شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی فعالیت خود را به عنوان عضو کمیسیون مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در امور آموزش اسپانیولی‌ زبان‌ ها آغاز کرد. شکیرا در اولین روز از حضور خود در این کمیسیون از اینکه می‌تواند تجارب خود را در اختیار آن قرار دهد ابراز خشنودی کرد.

وی که ظاهرا تنها به خاطر شهرتش به عنوان مشاور اوباما برگزیده شده است، سرمایه‌گذاری بر روی کودکان را برترین نوع سرمایه‌گذاری دانست. این اولین سمتی نیست که خواننده مزبور به جهت شهرت خود به آن دست می‌یابد.شکیرا پیش‌تر در سال 2003 به عنوان سفیر صلح یونیسف نیز برگزیده شده بود. وی از ژانویه ۲۰۰۹ توانسته بود ارتباطات بسیار نزدیکی را با دولت اوباما بنیان نهد.

 
خواننده زن مشهور مشاور اوباما شد !+ عکس
اوباما در حالی یک خواننده را که تخصص خاصی در حوزه آموزش ندارد به عنوان مشاور خود برمی‌گزیند که کشورش با مشکلات سخت اقتصادی و سیاسی در عرصه داخلی و جهانی مواجه است. به نظر می‌رسد این سیاست به منزله به‌کارگیری پوپولیسم تبلیغاتی در آستانه انتخابات 2012 باشد.

به گزارش تکناز به نقل از فاکس‌نیوز بدیهی است اوباما که نتوانسته است به وعده‌های خود عمل کند چاره‌ای جز اتکا به چنین روش‌هایی برای کسب مقبولیت ندارد وگرنه کودکان اسپانیولی‌زبان آمریکایی به کارشناسان زبده‌ تری برای آموزش نیاز دارند.

 
خواننده زن مشهور مشاور اوباما شد !+ عکس

چهره‌ های مشهوری چون شکیرا و جورج کلونی و آنجلینا جولی پیش‌تر نیز به دفعات به عنوان سفیر دیپلماسی عمومی آمریکا به کار گرفته شده‌اند.
 
 
 

تبلیغات