register
اس ام اس های طنز و جدید تصاویر دیدنی و جالب آرایش و زیبایی زنان پیش بینی وضعیت آب و هوا طالع بینی

مروری بر گذشته

تصویر آب‌ بازی کودکان در پارک های جزیره کیش تصویر آب‌ بازی کودکان در پارک های جزیره کیش عکس های عاقبت جراحی زیبایی به صورت مداوم عکس های عاقبت جراحی زیبایی به صورت مداوم عکس هایی از غروب خورشید در کره مریخ عکس هایی از غروب خورشید در کره مریخ عکس هایی از اهدای خون هنرمندان به کودکان غزه عکس هایی از اهدای خون هنرمندان به کودکان غزه جذاب‌ ترین عکس های علم و فناوری جدید جذاب‌ ترین عکس های علم و فناوری جدید عکس هایی جالب از بازی فوتبال نخست وزیر ترکیه عکس هایی جالب از بازی فوتبال نخست وزیر ترکیه عکس هایی تاریخی که یک دنیا حرف دارند !+ تصاویر عکس هایی تاریخی که یک دنیا حرف دارند !+ تصاویر تصویری از خودرو عجیب ابوبکر البغدادی تصویری از خودرو عجیب ابوبکر البغدادی تصاویری زیبا از مراسم افطاری دوقلوهای ایرانی تصاویری زیبا از مراسم افطاری دوقلوهای ایرانی خوش گذرانی بازیکنان سایپا با این ماشین عجیب + عکس خوش گذرانی بازیکنان سایپا با این ماشین عجیب + عکس انتخاب زیباترین شتر جهان + عکس انتخاب زیباترین شتر جهان + عکس پشت صحنه ماه عسل و تصاویری از احسان علیخانی پشت صحنه ماه عسل و تصاویری از احسان علیخانی عکس هایی از تیم ملی فوتبال ایران در سال 1330 عکس هایی از تیم ملی فوتبال ایران در سال 1330 آرزویی که رضا یزدانی خواننده محبوب برآورده کرد + تصاویر آرزویی که رضا یزدانی خواننده محبوب برآورده کرد + تصاویر عکس حامد بهداد در کنار نوه مرحوم فردین عکس حامد بهداد در کنار نوه مرحوم فردین سفره افطاری آیت الله رفسنجانی در مجمع (عکس) سفره افطاری آیت الله رفسنجانی در مجمع (عکس) عکس تاثیرگذار بنیامین و دخترش بارانا عکس تاثیرگذار بنیامین و دخترش بارانا تصاویر افطاری در مناطق مختلف جهان (9) تصاویر افطاری در مناطق مختلف جهان (9) عکس هایی از طرح های جالب روتختی و لحاف عکس هایی از طرح های جالب روتختی و لحاف اینجا مزارع عظیم چوب در آمریکاست !+ عکس اینجا مزارع عظیم چوب در آمریکاست !+ عکس
مشاوره

مشاوره

اس ام اس جدید و خنده دار

بیشتر بخوانید

انواع فال و طالع بینی

بیشتر بخوانید

کاهش وزن و لاغری

بیشتر بخوانید

مطالب طنز

بیشتر بخوانید

مسائل زناشویی

بیشتر بخوانید

دانستنیهای کودکان

بیشتر بخوانید

ترین های جالب جهان

بیشتر بخوانید
  • تک ناز
  • پیامک
  • فال
  • اندام
  • طنز و شادی
  • آشپزی
  • زناشویی
  • کودکان
  • کاریکاتور
  • ترین ها
عینک دید در شب

عکس هایی از معماری های دیدنی در سراسر جهان (8)

تعداد بازدید : 22
عکس هایی از معماری های دیدنی در سراسر جهان (8)
 
معماری یک هنر اجتماعی‌ست. معماران گاه بناهایی را با ایده‌های شخصی طراحی می‌کنند و حتی می‌سازند، ولی بیشتر ساختمان‌ها با توجه به نیازهای اجتماعی طراحی می‌شوند. معمولا از معماران انتظار می‌رود که یک ساختمان مشخص را در یک مکان مشخص طراحی کنند. در روند ساخت یک ساختمان افراد زیادی درگیر می‌شوند؛ به مقدار زیادی سرمایه و منابع و به تخصص‌های دیگری به جز معمار نیاز است.
 
هم‌چنین قوانین و آیین‌نامه‌های ساختمانی تصمیم‌گیری‌های معمار را محدود می‌کنند. تصاویری که مشاهده می کنید، از بهترین نمونه های معماری در جهان است.
 
به گزارش تکناز برخی از این ساختمان ها جدید هستند، برخی از آنها در زمانهای دور ساخته شده اند. اما هر ساختمان تاریخچه و خصوصیات خاص خود را نسبت به زمان و مکان داراست که گویای فرهنگ و شیوه زندگی مردم در آن زمان و در آن مکان است.
 
 
 
پربیننده های تکناز
پربیننده ترین ماه
چای لاغری
حشره کش
250 کارتون برتر
کارواش خانگی