تبلیغات

تبلیغات

برگزاری مراسم معارفه رونالدو

مجموعه : اخبار ورزشی
برگزاری مراسم معارفه رونالدو

 
مراسم معارفه کریستیانو رونالدو، دوشنبه شب راس ساعت 23.30 دقیقه به وقت تهران آغاز شد. حدود 80000 هوادار مادریدی از ساعتهای ابتدایی دوشنبه ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حاضر بودند. در ابتدای این مراسم، فلورنتینو پرس از شرایط کنونی باشگاه مادریدی گفت. در ضمن صحبتهای پرس، اسبیو و دی استفانو به عنوان میهمانان افتحاری بر روی سن حاضر بودند. فلورنتینو پرس در پایان صحبتهایش گفت:« بالاخره لحظه موعود فرا رسید و امروز به او می گوئیم به خانه جدیدت خوش آمدی. امروز از کریستیانو رونالدو استقبال می کنیم.»

 با پایان یافتن این جمله، کریستیانو رونالدو با پیراهن شماره 9 باشگاه مادریدی به روی صحنه آمد. در همین زمان هواداران یکصدا فریاد می زدند:« بله بله به رونالدو الان اینجاست.»

 و پرس ادامه داد:« کریستیانو، به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خوش آمدی. به جایی که افسانه ما رقم خورد خوش آمدی . به رئال مادرید ما خوش آمدی.» کریس رونالدو به روی صحنه آمد و پس از سلام و احوالپرسی با دی استفانو و اسبیو، برای لحظاتی به احساسات هواداران پاسخ گفت. اشک در چشمهای او حلقه زده بود و وقتی که پشت میکروفونها قرار گرفت، برای لحظاتی نمی توانست صحبت کند. میکروفونهایی که برای قد پرس تنظیم شده بود و هر چه رونالدو سعی کرد میکروفونها را برای قد خود تنظیم کند که در نهایت هم موفق نشد. ستاره پرتغالی بغض کرده بود و در نهایت و در حالی که خم شده بود تا قدش به میکروفون برسد، گفت:« بسیار خوشبختم که اینجا هستم. اکنون رویای دوران کودکی ام  که بازی در رئال بود،محقق شده است.فوق العاده است.»

کریس صحبتهایش را این گونه ادامه داد:« خیلی متشکرم.من شمارش معکوس را انجام می دهم و همه با هم بگوئیم، زنده باد مادرید. سه ، دو ، یک.» بعد از آن بود که کریس توپی را برای کودکی که به روی صحنه آمد امضا کرد و پس از آن حرکاتی نمایشی را با توپ به اجرا گذاشت و پیراهنی را نیز به امضا رساند و بر تن کودک دیگری کرد.  

تبلیغات