تبلیغات

تبلیغات

یک مسابقه جالب و عجیب در آبادان ! +عکس‬

مجموعه : مجله خبری
یک مسابقه جالب و عجیب در آبادان ! +عکس‬
رییس کمیته بازی ها و ورزش کودکان هیئت ورزش های همگانی آبادان با اعلام این خبر گفت: این مسابقه با پیشنهاد و برنامه ریزی باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال خلیج فارس به مدیرعاملی آقای علمدار کاظمی و همکاری اداره ورزش و جوانان و همچنین شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان برگزار می شود.

        

سمیه دادگر افزود: این مسابقه جذاب در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه که به نام روز "انقلاب اسلامی، سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیاد خانواده" نامگذاری شده با حضور خانواده های این نوزادان و شهروندان در سالن سرپوشیده حضرت ولیعصر (عج) برگزار می شود.

وی با اشاره به زمان ثبت نام خانواده ها جهت شرکت فرزند خود در مسابقه چهار دست و پای نوزادان گفت: مادران و پدران می توانند همه روزه تا روز ۱۴ بهمن، صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و بعدازظهرها از ساعت ۱۷ تا ۱۹ به اداره ورزش و جوانان واقع در بلوار دهداری مراجعه نمایند و ضمن ثبت نام از شرایط این مسابقه نیز مطلع شوند.

دادگر ادامه داد: در این مسابقه نوزادان شیرخواره ۷ تا ۱۳ ماهه در مسیری تعیین شده و با حضور خانواده های خود به صورت سینه خیز تا خط پایان هدایت می شوند تا روزی پرنشاط را به حاضران هدیه کنند و در صورت کسب عنوان برتر، جوایز ارزنده ای را نیز به خود اختصاص خواهند داد.
رییس کمیته بازی ها و ورزش کودکان هیئت ورزش های همگانی آبادان گفت: نوزادان بر روی تشک های تعبیه شده و استاندارد که بهداشت آن نیز رعایت شده، به رقابت می پردازند و مادران می توانند با راهنمایی و تشویق فرزندان خود، آنها را به خط پایان برسانند.

 
منبع : خوزنیوز
 

تبلیغات