تبلیغات

تبلیغات

راهنمای خرید یک ساعت برای خانم های خانه دار

مجموعه : مدل ساعت
راهنمای خرید یک ساعت برای خانم های خانه دار

دو کاره بی‌نظیر

مهم‌ترین وجه تمایز این ساعت نسبت به دیگر ساعت‌ها استفاده از فضای داخلی ‌اش که فوق العده کارا و جذاب است؛ یعنی در دل خود یک قطب نما دارد پس نیمی از آن ساعت و نیمی دیگر آن قطب نماست.قطب نمای آن بسیار زیبا و کارآمداست. طراحی این ساعت مانند خودروهای پورشه بی نظیر است و با بلند کردن قسمت رویی، قطب نمای زیر ساعت نمایان می‌شود. ساعت ساده و 3عقربه‌ای آن ساخت سوئیس است و بدنه آن از جنس تیتانیوم مشکی با روکش کریستال ساخته شده است. در قسمت پایینی و درونی ساعت نیز یک قطب نمای مایع وجود دارد که با هر دو نیم کره شمالی و جنوبی کار می‌کند. قطب نما از قسمت پایین ساعت نیز قابل مشاهده است.برای جوانان خوش‌‌پوش ایده‌آل است

این ساعت دارای یک طراحی کاملا اسپرت است و برای کسانی که به دنبال کارهای جدید و نوگرایانه هستند کاملا مناسب است. ساعت در 3 رنگ سفید، لاجوردی و نارنجی تولید شده ‌است و بند سیلیکونی نرمی دارد تا احساس خوشایندی را روی مچ دست به وجود بیاورد. ناگفته نماند که ضخامتی مجزا برای اضافه کردن انعطاف‌پذیری بند به آن اضافه شده است.

ساعت‌های سوئیسی از جمله گران‌ترین ساعت‌های موجود در بازار هستند، پس از آن ساعت های ساخت ژاپن در رتبه بعدی قرار داشته و کشورهای سنگاپور و تایوان نیز به ترتیب در رتبه های بعدی گران قیمت ترین ها قرار دارند.

حدود قیمت‌ها

ساعت مچی سوئیسی با مارک ورساچه و لونژین تا 25 میلیون تومان، رولکس 5 میلیون تا 15 میلیون تومان و امگا از 2 میلیون تومان به بالادر بازار وجود دارند. علت اصلی گرانی قیمت این ساعت‌ها به ظرافت در ساخت و به کار بردن طلا و انواع مختلف سنگ‌های گران‌قیمت و جواهرات در صفحه، عقربه و بند و قاب این ساعت‌ها مربوط می‌شود.

تبلیغات