تبلیغات

تبلیغات

قانون های آرایشی که می تونید آنها را بشکنید!

گاهی اوقات قوانین می توانند شکسته شوند و قوانین آرایش نیز از این امر مستثنی نیستند. نگرانی در آن مورد را کنار بگذارید و از چهارچوب ها خارج شوید حتی اگر از این قوانین پیروی می کنید یا خیر!
اغلب با تبعیت از قوانین، مجبور هستید که تفریحات و یا جعبه آرایش خود را از دست بدهید. بنابراین از وحشت زده شدن دوری کنید و امتحان انجام آنچه نباید انجام دهید را یاد بگیرید.

برای داشتن چهره ای جذاب و زیبا، مهمترین قدم اصلاح مناسب ابروها است. ممکن است شنیده باشید که یکی از قوانین آرایش این است که هیچ گاه موهای بالای ابرو ها برداشته نشود. اما اگر از شر این موهای زائد خلاص شویم، چه تفاوتی برای این قوانین می کند؟ با اصلاح موهای زائد بالای ابرو، هیچ چیز اشتباهی رخ نخواهد داد. خانم هایی که دارای موهای اضافی هستند می توانند به راحتی با اصلاح آنها از شرشان خلاص شوند.حتی با برداشتن موهای بالای ابرو می توان به چهره ای زیباتر و ترکیبی جذاب تر دست یافت. موهای زاید بالای ابرو حتی می تواند نمایشگر سایه ای ترسناک باشد.
اگر می خواهید خودتان مواظب ابروهایتان در منزل باشید، از خط چشم سفید برای مشخص کردن خط طبیعی ابروی خود استفاده نمائید. حالا به دقت در آینه نگاه کنید. هر موی خارج از خطی که کشیده اید می تواند موی اضافه باشد و باید از بین برود. مطمئن شوید که از مو چین مناسب استفاده می کنید. اگر موی زیادی وجو دارد و یا می ترسید که ابرو را خراب کنید میتونید از کسی که در این امر حرفه ای است کمک بگیرید.

هنگام استفاده از رژ گونه ، بسیاری از خانم ها از روش های قدیمی استفاده می کنند که نتیجه این روش ها فقط قرمز کردن گونه است. این روش فقط برای خانم هایی کارآمد است که صورتی بیضی دارند . در هر حال اگر صورت شما گرد، قلبی شکل و یا مربعی باشد، می توانید سایر روش ها را امتحان کنید.
خانم هایی که صورت گرد دارند ، می توانند رژ گونه خود را در امتداد لپ هایشان ببرند و با برس مخصوص آن به آرامی آن را به سمت شقیقه ها هدایت کنند. کسانی که صورتشان قلبی شکل است باید از داخلی ترین گوشه سمت چشمشان برای پخش رژ گونه شروع کنند و آن را به آرامی به سمت شقیقه ها ببرند و خانم هایی که دارای صورت مربعی هستند بایدآرایش رژ گونه خود را از زیر لپ شروع کنند.

احتمالا یکی از قوانین قدیمی آرایش این است که هیچ گاه یک رژ را بدون خط لب استفاده ننمائید. اما این طور نیست! چرا که همه رژلب ها با خط لب زیبا به نظر نمی آیند.در واقع تمام آنها به نوع و رنگ رژ لب مورد استفاده بستگی دارد. رژ لب هایی که فرمول چرب دارند و یا برق لب ها بدون استفاده از خط لب بسیار زیبا هستند . معمولا خط لب ها با رژ لب هایی استفاده می شوند که رنگی تیره تر یا واقعا روشن ترداشته باشند. این رژ لب های خیلی تیره یا روشن هنگام استفاده روی لب ، منظره ناخوش آیندی را تولید می کند و دقیقا اینجا جائی است که خط لب ها سودمند خواهند بود. در هر حال اگر شما از رژ لب های طبیعی و یا رنگ های روشن استفاده می کنید خط لب را حذف نموده و به جای آن از یک بورس مخصوص رژ استفاده نمائید.

تبلیغات