تبلیغات

تبلیغات

اقدام عجیب مردی برای شرکت در ماراتن (عکس)

مجموعه : مجله خبری
اقدام عجیب مردی برای شرکت در ماراتن (عکس)
معمولا شرکت در دوی ماراتن نیاز به قدرت بدنی و تمرینات زیادی دارد که در طی مدت های زیادی به دست می آید. شرکت کنندگان این مسابقه هم سعی می کنند تا حد توان از لباس های سبک استفاده کنند تا بار اضافه مانع کار آن ها نشود.
"تونی فونیکس" پدربزرگ 49 ساله ای است که در ماراتن سراسر انگلستان با حالتی عجیب شرکت کرده است. این مرد که این روزها به سوژه اصلی این ماراتن تبدیل شده در تمام مسیر یک یخچال را روی کولش قرار داده است.
این یخچال 42.5 کیلوگرم وزن دارد و حمل کردن آن بر پشت بدن کاری بسیار سخت است اما این پدربزرگ که یک ورزشکار حرفه ای هم هست توانسته آن را در طول مسیر 2000 کیلومتری و به مدت 40 روز به دوش بکشد.

این یخچال وزنی به اندازه 40 لیتر آب یا 40 آجر  دارد که در تمام مسیر به دوش این مرد بوده است. او تمام این کارها را برای خیریه انجام می دهد و تا به حال توانسته مبلغ قابل توجهی را در طول مسیر جمع کند. او از سختی اینکار می گوید که در 30 روز اول باید 24 ساعته حرکت می کردند که این باعث فشار بسیاری شده بود. آفرین به اراده ی این مرد که با این سن همچنان روحیه ورزشکاری خود را حفظ کرده است و ورزش را یکی از برنامه های اصلی زندگی خود قرار داده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات