تبلیغات

تبلیغات

باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟

مجموعه : مجله خبری
باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟
این روزها گزارش های زیادی در مورد مواد مخدر از قبیل خرید و فروش آن در آمریکا داده می شود اما یکی از عجیب ترین هشدار ها حاکی از آن است که این زن 85 ساله اهل تنسی امریکا به کار خرید و فروش و توزیع مواد مخدر مشغول می باشد.
به گفته پلیس محلی پیرل جونز 85 ساله از موقعیت مکانی خانه اش که در نزدیکی یک دبیرستان قرار دارد استفاده کرده و بین جوانان و نوجوانان این منطقه مواد مخدر پخش میکرد.این زن که یک باند مخوف تهیه و توزیع مواد مخدر راه اندازی کرده بود بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. در جستجوی پلیس از خانه این زن مقدار قابل توجهی از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟
او خود به مواد مخدر آلوده نیست اما به دلیل کهولت سن از شرایط جسمی خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل بعد از پرداخت غرامت 70هزار دلاری از زندان خلاص شد تا زمان حضور در دادگاه بتواند خود را معالجه کند.به گفته پلیس این زن پیرترین قاچاقچی امریکا نیست و هنوز کسانی هستند که از او مسن تر بوده و در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت دارند. در سال 2010 میلادی در فلوریدا یک زن 87 ساله به جرم فروش و توزیع مواد مخدر دستگیر شده و آن زمان به تحمل 18 ماه حبس محکوم شد.

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات