تبلیغات

تبلیغات

خانم تهرانی اتومبیل L90 را چپ کرد + عکس

مجموعه : مجله خبری
خانم تهرانی اتومبیل L90 را چپ کرد + عکس
باید از از هر چیز به این موضوع اشاره کرد که برخی خانم ها از آقایان نیز بهتر رانندگی میکنند. به نظر بنده اینکه برخی خانم ها از رانندگی ترس دارند بر میگردد به دوران کودکی. سعی کنید اگر دختری دارید فقط برای آن عروسک و …نخرید سعی کنید ماشین اسباب بازی تفنگ و … را نیز برای دخترها به عنوان اسباب بازی خرید کنید .
 
برخی ها به شوخی از رانندگی کردن خانمها ایراد میگیرند و برخی اصطلاحات عامیانه در مورد رانندگی زنها در کوچه و بازار شنیده میشود.
 
یک خانم راننده تهرانی حادثه ای رقم زد که هم خوش در این حادثه دچار آسیب شد و هم به خودروهای پارک شده در یک خیابان صدمه واردکرد.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه سواری ال90 در خیابان فرعی پس از برخورد با سه دستگاه خودرو سواری خبر داد.
 
سید جلال ملکی گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه رانندگی در ساعت 11:32 چهارشنبه ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در گلبرگ شرقی خیابان امین اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری «ال90» به دلیل نامعلومی از مسیر منحرف شده و پس از برخورد با سه دستگاه خودرو سواری که در حاشیه خیابان پارک شده بودند واژگون شده است.
 

خانم تهرانی اتومبیل L90 را چپ کرد + عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به محبوس شدن راننده زن این خودرو در کابین اظهار کرد:

آتش نشانان پس از قطع جریان برق و سوخت خودرو و ایمن سازی محل عملیات خود برای خارج کردن راننده  آن به نام «مریم – خ» 42 ساله را آغاز کرده و پس از مدتی وی را خارج کرده در حالی که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل و انتقال خودرو به حاشیه خیابان در ساعت 12 به عملیات خود خاتمه دادند. به گفته ملکی، علت این حادثه از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات