تبلیغات

تبلیغات

گاوی که به مردم پسر می دهد ! + عکس

مجموعه : مجله خبری
گاوی که به مردم پسر می دهد ! + عکس
داستان زیر داستان مردمی است که در جهل و خرافات به سر می برند و هیچ وقت نخواهند توانست آینده روشنی را ببینید مگر اینکه از خرافات و جهل درو شوند.
 
هر زنی که موفق شود این گاو را لمس کند، صاحب پسر می شود.  یک گاو پنج پا در هند، تبدیل به منبع درآمد صاحبش شده و زنان باردار برای لمس او پانصد روپیه می پردازند.

به گزارش تکناز ، همسر “راج براتاب”، مرد روسیتایی ایالت رابرو هند، پس از به دنیا آوردن چهار دختر، یک پسر دوقلو زایید و مادرش این اتفاق را ناشی از وجود گاو پنج پا در منزلشان دانست.

پس از این اتفاق معجزه گاو پنج پا بر سر زبان ها افتاد و گروه گروه زنان باردار از نقاط مختلف برای لمس راجو به “راج” براتاب مراجعه کردند.

“راج براتاب” نیز برای هر بار لمس مبلغ پانصد روپیه، معادل ۳ یورو نرخ تعیین کرده و حالا کار و بارش شده میزبانی از گاو و مراجعه کنندگان.

مرد هندی گفته است در صورتی که زنان بعد از لمس گاو، فرزندشان پسر نشد، می توانند برای پس گرفتن پول خود مراجعه کنند.

از میان ۳۳ زنی که این گاو را لمس کرده اند، به غیر از سه مورد، بقیه پسر زاییده اند. راج می گوید: من نمی دانم راجو چطور این کار را می کند ولی می دانم که او موجود خاصی است و نیروی قوی دارد. آرزویم این است که روزی بتوانم او را به اروپا یا امریکا ببرم تا به خوشبختی خانواده هایی که از هم می پاشند کمک کند.

گاوی که به مردم پسر می دهد ! + عکس

گاوی که به مردم پسر می دهد ! + عکس

 

 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات