تبلیغات

تبلیغات

سرقت مسلحانه دزدان نقاب‌دار از طلافروشی در تهران

مجموعه : مجله خبری
سرقت مسلحانه دزدان نقاب‌دار از طلافروشی در تهران
 
به گزارش یک سایت خبری و اخبار گزارش سرقت از یک طلا فروشی را به عموم مرد گزارش دادند که بسیار تعجب آور بود حالا به ادامه ی خبر با ما همراه باشید: سه کیلوگرم طلا از یک طلافروشی در خیابان دولت‌آبد به سرقت بردند. در ساعت 15:30 ظهر امروز (شنبه) سارقان مسلح، طلافروشی درخشان واقع در میدان دوم دولت‌آباد را مورد دستبرد قرار دادند.

شاهدان عینی این سرقت در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کردند که دو راکب یک دستگاه موتورسیکلت با استفاده از سلاح گرم، به طلافروشی وارد شدند و اقدام به سرقت حدود سه کیلوگرم طلا و جواهرات از این مغازه کردند.

همچنین یکی از شاهدان عینی با بیان اینکه «رضا» صاحب این طلافروشی از ناحیه ران پای راست مورد اصابت گلوله سارقان قرار گرفته است، گفت: در حال حاضر این فرد در اتاق عمل قرار دارد و تلاش پزشکان برای نجات جان این فرد ادامه دارد.

همچنین یکی از کسبه اطراف طلافروشی درخشان با بیان اینکه قبل از انتقال صاحب مغازه به بیمارستان، این فرد عنوان کرده است که سارقان با نصب صدا خفه کن بر روی اسلحه، به مغازه وی آمدند و با تهدید وی از او می‌خواهند که طلاهای داخل ویترین را در داخل گونی سفید رنگی بریزد، گفت: رضا قبل از انتقال به بیمارستان عنوان کرد که سارقان حین خروج تیری را به پای وی زده و متواری شدند.

 
منبع: عصر ایران
 
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات