تبلیغات

تبلیغات

لایه برداری پوست به کمک الماس های گران قیمت !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
لایه برداری پوست به کمک الماس های گران قیمت !+ عکس
 
خانم به پوست خود بسیار اهمیت می دهند زیرا زیبایی صورت جز اصلی زیبایی خانم ها است اما زیبایی با هزینه ی بسیار چه طور؟ آیا مواثر است؟درمان های پوستی پرهزینه و غیرعادی در میان ستاره ها و چهره های معروف رایج است و در مورد کیم کارداشیان هم شنیده بودیم که او پس از مشورت با بهترین پزشکان بجای جراحی پلاستیک از خون خودش برای جوان تر به نظر رسیدن استفاده کرد.
 
لایه برداری پوست به کمک الماس های گران قیمت !+ عکس
این بار میلا کونیس روش عجیب و پرهزینه ای برای لایه برداری از پوست صورتش استفاده کرده است. شنیده ها حاکی از آن است که این ستاره فیلم سینمایی Friends With Benefits هفت هزار دلار برای درمان پوست با یاقوت و الماس به اسکات-وینسنت بوربا که متخصص زیبایی ستاره های دیگری هم هست، پرداخت کرده است.
کونیس ۲۹ ساله عمل لایه برداری با الماس و یاقوت HD روی صورتش انجام داده که در این درمان، از سنگ های قیمتی به عنوان آنتی اکسیدان برای پوست استفاده می شود. بوربا از سنگ هایی همچون الماس و یاقوت برای لایه برداری (اکسفولیت) پوست کونیس استفاده کرده است.این هنرپیشه ۳۰ میلیون دلاری در سریال That ’70s Show با نامزد فعلی اش، اشتون کوچر، بازی کرده بود. بعد از آن در سریال Family Guy صداپیشگی کرد. فیلم Black Swan و Friends With Benefits او نیز نقدهای مثبتی دریافت کرد و فروش خوبی داشت.

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات