تبلیغات

تبلیغات

پرسپولیس واقعی را امسال خواهید دید

مجموعه : اخبار ورزشی
پرسپولیس واقعی را امسال خواهید دید
مدیرعامل قرمزها تصریح دارد پرسپولیس واقعی را امسال خواهید دید و روی این اصل نیز تاكید می‌كند كه قهرمان لیگ نهم خواهند شد تا پاسخگوی انتظار هواداران باشند.

عباس انصاری‌فرد، مدیر عامل پرسپولیس كه از بدو ورودش به مجموعه مدیریتی باشگاه، از 7، 8 ماه پیش تا به امروز با چالش‌های بسیاری مواجه بوده و بتازگی نیز از قضیه فرسایشی علی كریمی‌رهایی یافته، به آینده تیم خوشبین است و كاری هم به این ندارد كه قرار است در روز‌های آتی چه تغییر و تحولاتی در مجموعه مدیریتی باشگاه اتفاق بیفتد.

تحولاتی كه بیشتر روی حول موضوع واگذاری اختیارات مجمع باشگاه پرسپولیس از سوی رئیس سازمان به علی سعیدلو دور می‌زند كه البته با وجود انشاء این حكم، هنوز به فعلیت نرسیده است و به نظر می‌رسد قبل از هر چیزی، موضوع به روشن شدن وضعیت كاری و مسوولیت محمد علی‌آبادی و علی سعید لو در دولت دهم بر می‌گردد. یعنی اگر علی سعیدلو به‌عنوان معاون اول رئیس جمهور انتخاب شود، طبیعی است باتوجه به حجم كار و دغدغه‌های كاری وی، موضوع مسوولیت گرفتن او در پرسپولیس منتفی می‌شود.

اضافه بر آن‌كه اگر علی‌آبادی نیز در دولت جدید در حوزه ورزش حضور نداشته باشد و مسوولیتش عوض شود، باید كاملا طبیعی دانست كه اجازه داده شود رئیس بعدی سازمان درخصوص مدیریت كلان باشگاه پرسپولیس اتخاذ تصمیم كند. اگر هم اتفاق خاصی نیفتد و علی‌آبادی و سعیدلو را دوباره در جایگاه فعلی‌شان ببینیم، آن وقت باید انتظار داشت كه بلافاصله از سوی علی‌آبادی به سعیدلو تفویض اختیار شود.

به هر حال اینها همه در پس مسائل آتی باشگاه پرسپولیس قرار دارد و برای عباس انصاری‌فرد مهم در حال حاضر ادامه حضورش در جایگاه مدیرعاملی باشگاه است تا امروز و با حضور كرانیكار، سرمربی كروات تیم، انصاری‌فرد خیالش راحت باشد كه پرسپولیس تغییر آهنگ داده و به تیمی ‌مبدل شود كه همگان انتظارش را دارند.

برای همین او دیروز فارغ‌البال رو به روی خبرنگار جام‌جم در دفتر كارش نشست تا پاسخگوی پرسش‌های مطرح شده در حوزه مسائل جاری و كلان باشگاه پرسپولیس باشد.

انصاری‌فرد پیش از هر چیز به موضوع علی كریمی‌اشاره كرد و گفت: مطمئن هستم كه این بازیكن امسال دلش با تیم نبود، چه در غیر این صورت او بازیكنی پولكی نیست كه بخواهد به صرف آن از تیم محبوبش جدا شود. علی در این زمینه متاثر از مدیر برنامه‌هایش بود و هر چند ما تمایل به ادامه حضورش در تركیب تیم بودیم، اما مسائل به سمتی رفت كه راه طرفین از هم جدا شد.

بی‌شك اگر ما دربست به پیشنهادهای مدیر برنامه‌های كریمی ‌پاسخ مثبت می‌دادیم، به باشگاه بزرگی چون پرسپولیس بی‌حرمتی می‌كردیم و از سوی دیگر، به قراردادی تركمنچای‌گونه تن داده بودیم كه بی‌شك فردا نمی‌توانستیم از بابت آن، دفاعی داشته باشیم.

وی در عین حال افزود: هواداران راستین پرسپولیس اطمینان داشته باشند كه برای فصل جدید، ما تیم خوبی را بسته‌ایم و دیگر اینطور نیست كه به وجود تك ستاره‌ها وابستگی داشته باشیم. در حقیقت ما امسال یك تیم ستاره هستیم كه با هماهنگی و همدلی بین كادر فنی و مجموعه تیم برای قهرمانی در لیگ خیز برخواهیم داشت. به شخصه به نتیجه كار خوشبین هستم و طوری نتیجه خواهیم گرفت كه همه طرفداران تیم بر مجموعه سیاست‌های باشگاه صحه بگذارند.

انصاری‌فرد همچنین به رفع مشكل زمین تمرین تیم اشاره كرد و گفت: با عقد قرارداد یكساله، پرسپولیس امسال نیز در مجموعه خیریه عمل تمرینات خود را دنبال خواهد كرد.

 

 

 

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

 

پرسپولیس واقعی را امسال خواهید دید

 

تبلیغات