تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

عکس هایی از دکوراسیون زیبای منزل بازیگر مشهور در مالیبو

عکس هایی از دکوراسیون زیبای منزل بازیگر مشهور در مالیبو
 
در این پست دکوراسیون زیبای منزل بازیگر مشهور در مالیبورا را برای شما گردآوری کرده ایم.
 
پاتریک دمپسی، بازیگر سریال مشهور "آناتومی گری" و همسرش، جیلیان، یکی از اولین خانه هایی را انتخاب کردند که فرانک گهری، معمار مشهور، معماری کرده بود.
 
 
این خانه در مالیبوی کالیفرنیا قرار دارد و دمپسی همراه با همسرش، جیلیان، و دخترش تالولا و پسرهای دوقلویش داربی و سالیوان و سگ بولداگ فرانسوی شان، هورتون، در آن زندگی می کنند.
 
اتاق ناهارخوری آنها در واقع فضایی بیرون از منزل است که با مبلمان طراحی تیک نیکولز مبله شده است. فرانک گهری در دهه شصت این خانه را طراحی کرد و بعدها Shrader Design فضای سبز آن را به روز رسانی کرد و کار دکور آن را Estee Stanley Interior Design انجام داد.
 
 
در حال ورودی گلدان های طبیعی بزرگ و یک تخت استراحت قرار داده شده که متعلق به برند Blackman Cruz است.
 
 
اتاق نشیمن نیز کاناپه های سفارشی با رومبلی های Great Plains در کنار شومینه دارد و بالای شومینه یک آینه Waldo’s Designs نصب کرده اند. گل های طبیعی در این اتاق نیز نقش مهمی در زیبا و طبیعی کردن دکور دارند.
 
 
آشپزخانه سینک و کانترهای بتونی دارند و اجاق گاز آن از برند Wolf و هود آن از برند Best است.
 
 
کاناپه ای که در استودیوی این خانه وجود دارد، کاناپه سفارشی Shrader Design است که با پارچه رومبلی Great Plains و کوسن های تزئینی Brenda Antin تزئین شده است. میزها از برند Lucca Antiques هستند و نیمکت چرمی را Caste تهیه کرده است. آباژور هم از مارک Obsolete است و قالی مراکشی از Lawrence of La Brea تهیه شده است.
 
 
داربی و سالیوان در این تصویر دیده می شوند که در حال پریدن داخل استخر هستند. سطح چوبی اطراف استخر در واقع چوب بازیافتی است و کوسن های روی نشستنگاه کنار استخر از پارچه Perennials تهیه شده اند.
 
 
باغچه این منزل به شکل بسترهای بالا آمده پر از گل، سبزیجات و گیاهان دیگر است. این بسترها از داربست های بازیافتی درست شده اند و کف باغچه با ماسه پر شده و با گرانیت تثبیت شده است.
 
 
درختان زیتون برای سازه فلزی شیاردار سایبان و سرپناه درست کرده اند. این سازه فلزی را صاحب قبلی این ملک درست کرده بود.
 
 

تبلیغات