تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

خانم مجری تلوزیون زایمان نکرده حاشیه ساز شد + عکس

مجموعه : گوناگون
خانم مجری تلوزیون زایمان نکرده حاشیه ساز شد + عکس
 
خانم مجری تلویزیونی در یک اقدام حاشیه ساز از هم اکنون تصمیم دارد همسرش هنگام زایمان او حتی در بیمارستان حضور نداشته باشد.
 
معمولا مردهایی که در شرف پدر شدن می باشند روز تولد فرزندشان حس عجیب و غریبی دارند.انها در راهرو بیمارستان برای بدنیا امدن بچه نورسیده خود لحظه شماری می نمایند.هر مردی در زمان زایمان نگران زن و فرزندش می باشد.دست به دعا بر می دارد که خداوند فرزندی سالم به او هدیه دهد و همچنین خانمش در سلامتی کامل فارغ شود.
 
اما خانم مجری تلویزیونی در یک اقدام حاشیه ساز از هم اکنون تصمیم دارد همسرش هنگام زایمان او حتی در بیمارستان حضور نداشته باشد.
 
 
خانم جسیکا ناولز همسر مجری تلویزیون می گوید زایمان کار زنانه است و دلیلی نمی بیند که شوهرش "نیک ناولز" 51 ساله در بیمارستان حضور داشته باشد.به گزارش تکناز او می افزاید حضور شوهرش در بیمارستان بیشتر بار سنگینی برای اوست تا آسودگی خاطر!ایا چنین چیزی در ماه آگوست(6 ماه دیگر)به واقعیت خواهد پیوست؟مگر می شود شوهر هنگام تولد تنها فرزندش حضور نداشته باشد!کدام مرد است که در فکر سلامتی فرزند و همسرش نباشد؟
 
خانم جیسکا می افزاید شوهرم نیک بهترین دوست من است.او همه چیز من است.در زندگی همیشه او را در کنار خود حس نموده ام!او بیش از حد به من وابسته است.من مطمئنم اگر به بیمارستان بیاید به خاطر علاقه وافرش به من بسیار نگران من خواهد بود.درد زایمان و سروصداهای من امانش را خواهد برید.به همین خاطر دوتایی به این توافق رسیدیم که او در هنگام زایمان من حضور نداشته باشد.جسیکا در پایان می گوید:او همیشه به خواسته های من احترام گذاشته است و من مطمئنم این تصمیم عاقلانه ای است.
 
 خانم مجری تلوزیون زایمان نکرده حاشیه ساز شد + عکس
 
 
 

تبلیغات