تبلیغات

تبلیغات

ملاک ازدواج برای زوج های جوان چیست؟

ملاک ازدواج برای زوج های جوان چیست؟

ملاک ازدواج و مهمترین ملاک های ازدواج:ازدواج یکی از مهمترین مقوله های زندگی هر فردی است.بسیاری از جوانان در شک و شبهه ی فراوان برای تصمیم گیری درباره ی ازدواج و تعیین شریک زندگی خود هستند.در مساله ازدواج و انتخاب شریک زندگی ملاک های ازدواج و دانستن مهمترین ملاک های ازدواج کمک به سزایی خواهد کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ملاک های ازدواج با دلگرم همراه شوید:

مهمترین ملاک های ازدواج:روابط فامیلی و اجتماعی

 

بالاخره هر کس به نوعی با اطرافیانش رابطه داره. اگر شما فرد برون گرایی باشید و همسرتون درون گرا مسلما به مشکل بر میخورید چون رنجش همسرتون در دراز مدت عواقب منفی در برخواهد داشت.

 

 

مهمترین ملاک های ازدواج:والدین و اصالت خانوادگی

بعضی اوقات شاید مبهوت ثروت و ظاهر فرد بشید بدون اینکه در نظر بگیرید در چه خانواده ای بزرگ شده . همیشه انگیزه افراد از عملشون مهمتره البته این به این معنا نیست که همیشه به افراد مظنون باشیم .

اینکه این آقا پسر و یا دختر خانم تو چه خانواده ای و با چه اهداف و انگیزه هایی بزرگ شدند خیلی مهمه چرا که این انگیزه ها در زندگی شما تاثیر مثبت و منفی خودشون رو خواهند گذاشت. چه بسا ثروت این خانواده و این فرد از راه های نامشروع و غیر قانونی تامین میشده و همینطور ممکنه والدین به لحاظ فقر فرهنگی شون نتونستند نقش موثری رو تربیت و فرهنگسازی در فرزندانشون ایفا کرده باشند. اینجاست که نه پول بدرد شما میخوره و نه شخصیت اون فرد.

 

 

 

 

مهمترین ملاک های ازدواج:ظاهر فرد (پوشش و قیافه)

شاید خانواده با فرهنگی باشند ولی اون فرد به لحاظ نوع پوشش یا قیافه مورد پسند شما نباشه. چه بسا با وجود تفاهم فرهنگی و اعتقادی و مالی نتونید اون ظاهر و قیافه رو در دراز مدت تحمل کنید و ناخوداگاه دچار اختلاف بشید.

 

 

 

 

مهمترین ملاک های ازدواج:مسائل اعتقادی

وقتی میگن مسائل اعتقادی خواه ناخواه ذهن افراد به سمت واجبات و محرمات میره. شاید نماز خوندن و نخوندن افراد براتون مهم نباشه ولی مسلما براتون مهمه که با صمیمی نشه و رفتاری از خودش نشون نده که باعث تحریک طرف مقابل بشه بدون شک نوع برخورد و روابط اجتماعی یکی از مسائل مهم اعتقادی افراد .

 

 

 

مهمترین ملاک های ازدواج:اخلاق و منش

گاهی تعریف ما از خوش اخلاقی و بد اخلاقی هم با هم فرق میکنه.بعضی افراد برخوردای توهین امیز به همسرشون رو طبیعی میدونن.زن سالاری و مرد سالاری تاثیرات منفی زیادی میتونه در زندگی شما داشته باشه

 

 

 

 

 

 

مهمترین ملاک های ازدواج:روابط مالی و اقتصادی

شما اهل صرفه جویی و پس انداز همسرتون اهل ولخرجی و برز و بپاش.مسلما نمیتونید از پس خواسته هاش بربیایید و با یه همچین ادمی زندگی کنید.ولخرجی برای هر فرد تعریف خاص خودش رو داره . همه اهل پس انداز نیستند.تجملات و استفاده از زیور آلات برای تمام خانم ها یکسان نیست.

 

تبلیغات