تبلیغات

تبلیغات

میشل اوباما به کمپین آزادی دختران ربوده شده پیوست (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
میشل اوباما به کمپین آزادی دختران ربوده شده پیوست (+عکس)

 

دعای ما پشت سر این دختران ربوده شده نیجریه‌ای و خانواده‌های آنهاست. زمان آن فرا رسیده است که این دختران به آغوش خانواده‌هایشان بازگردند.

بانوی اول آمریکا در پیامی حمایت خود را از تلاش‌ها برای یافتن دختران ربوده شده در نیجریه اعلام کرد.
 
به گزارش تکناز به نقل از ،‌ به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، میشل اوباما، همسر رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام خود در توییتر با ابراز نگرانی از وضعیت به وجود آمده در نیجریه و ربوده شدن حدود 300 دختر دانش‌آموز توسط شبه‌نظامیان گروه تروریستی بوکوحرام گفت: این دختران باید صحیح و سالم بازگردند.
 
وی افزود: دعای ما پشت سر این دختران ربوده شده نیجریه‌ای و خانواده‌های آنهاست. زمان آن فرا رسیده است که این دختران به آغوش خانواده‌هایشان بازگردند.

میشل اوباما به کمپین آزادی دختران ربوده شده پیوست (+عکس)

 
همسر باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا به همراه این نوشته تصویری از خودش را به همراه کاغذی در دست منتشر کرد که روی آن نوشته بود:‌ «دختران ما را بازگردانید».
 
این پیام با امضای «mo-» منتشر شده است که نشان می‌دهد میشل اوباما شخصا این پیام را توئیت کرده است.
 
دولت آمریکا برای یافتن این دختران که بوکوحرام تهدید کرده است به شبه‌نظامیان مناطق دیگر و یا حتی کشورهای دیگر از جمله کنگو و نیجر می‌فروشد، کارشناسان نظامی به این کشور آفریقایی اعزام کرده است.
 
این گروه تروریستی که مخالف تحصیل دختران است و شیوه‌های عجیبی را برای کارهایش در نظر دارد، حدود سه هفته پیش این دختران را ربود و حملات گاه و بیگاه آنها به مدارس و دختران نیجریه‌ای همچنان ادامه دارد.

تبلیغات