تبلیغات

تبلیغات

قبلا یک دربان هتل بودم (جذابترین بازیگر مرد هالیوودی)

قبلا یک دربان هتل بودم (جذابترین بازیگر مرد هالیوودی)
بردلی کوپر که در سال 2011 به عنوان جذابترین مرد زنده هالیوود انتخاب شد ، فاش کرد که قبلا دربان یک هتل بوده و به لئوناردو دی کاپریو حسودی می کرد. به گزارش ایران ناز این بازیگر هالیوودی که حالا یکی از دوستان نزدیک لئوناردو دی کاپریو است ، اولین بار وقتی که یک دربان هتل بود، این بازیگر مشهور تایتانیک را ملاقات کرد وحالا اعتراف کرده است که در آن زمان حس می کرد یک دنیا با این ستاره فاصله دارد.
او گفت: من به عنوان دربان در یک هتل کار می کردم. خیلی خوب به یاد دارم که لئوناردو دی کاپریو به هتلی که من در آن کار می کردم آمد و من او را تا درب اتاقش همراهی کردم. من به همراه او و ۷ نفر از دوستان او سوار آسانسور شدیم. فکر می کنم همان زمانی بود که فیلم تایتانیک اکران شده بود.
 
 
خیلی خوب یادم هست که صورت او خیلی بچه گانه به نظر می رسید و اگر چه هر دوی ما هم سن و سال بودیم اما او خیلی کم سن و سال تر از من به نظر می رسید و شبیه یک پسربچه بود. با اینکه فقط سه فوت با او فاصله داشتم اما به یاد دارم که حس می کردم به اندازه یک دنیا با او فاصله دارم.
 
هنوز باورم نمی شود که من و لئوناردو دی کاپریو با هم دوست هستیم. لئوناردو یکی از آن افراد بسیار تاثیر گذار است . حتما شما هم دوستانی دارید که وقتی با آنها هستید رفتارتان شبیه آنها می شود . لئوناردو نیز از همین نوع آدمهاست. وقتی شما با او هستید کم کم متوجه می شوید که رفتارتان شبیه او شده است.

تبلیغات