تبلیغات

تبلیغات

سرقت‌ قاشق‌های‌ قبر یک‌ رئیس جمهور! (عکس)

مجموعه : گوناگون
سرقت‌ قاشق‌های‌ قبر یک‌ رئیس جمهور! (عکس)
 
باید توجه داشت که آبرام گارفیلد بیستمین رییس جمهور آمریکا و یکی از 4 رییس جمهور ترور شده ایالات متحده محسوب می‌شود که به عنوان یهودیان پایه گذار ایالات متحده ، همواره قطب توجه حاکمان این کشور محسوب می شوند.
 
به تازگی شخص یا گروهی با ورود به مقبره رئیس جمهور مقتول ایالات متحده که تنها 4 ماه، یعنی از ۴ مارس تا ۱۹ سپتامبر ۱۸۸۱ میلادی، دولت این کشور را در اختیار داشت، ورود پیدا کرده و اقدام به سرقت 13 قاشق یادبود از این مقبره کرده است.

در همین حال کاترین گاس (Katherine Goss) رییس گورستانی که این مقبره در آن قرار دارد، ضمن تعجب از اقدام سارقین، می گوید تعجب کردیم آن‌ها قاشق برده اند، چرا که فروش آنها سخت است و همه خریداران این قاشق ها را می شناسند.

وی همچنین با اعلام این موضوع که سارقین یادبود های دیگر و حتی پول موجود در جعبه اعانه را دست نزده اند و فقط قاشق برده اند، رسما بیان می کند که احتمالا کسانی فقط می‌خواسته اند بفهمانند که این کار انجام شده.

این در حالی است که باید توجه داشت که آبرام گارفیلد بیستمین رییس جمهور آمریکا و یکی از 4 رییس جمهور ترور شده ایالات متحده محسوب می‌شود که به عنوان یهودیان پایه گذار ایالات متحده ، همواره قطب توجه حاکمان این کشور محسوب می شوند.

 

 
 

تبلیغات