تبلیغات

تبلیغات

5 روش کار برای گسترش نام تجاری در لینکدین

مجموعه : گوناگون
5 روش کار برای گسترش نام تجاری در لینکدین
لینکدین  یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که دارای پتانسیل نامحدود برای ارتباط با برندها و کارفرمایان مختلف است در حال حاضر تجارت های مختلفی برای  گسترش نام تجاری خود یا معرفی حرفه ی خود از آن استفاده میکنند.
 
استفاده از شبکه ی لینکدین برای معرفی برند یا نام تجاری شما بسیار موثر است چون لینکدین به کاربرانش این امکان را میدهد که حرفه و یا کارشان را معرفی کنند. معرفی حرفه و شغل به دیگران خوب است اما برای اینکه تاثیر پذیری کارتان را بیشتر کنید لینکدین فرصت های جدیدی را به شما میدهد تا بتوانید موفق تر عمل کنید.
 
 لینکدین یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات و معرفی برندهای بزرگ است علاوه بر این کارفرمایان نیز از آن برای معرفی حرفه و شغل خود استفاده میکنند در واقع لینکدین حرفه و کار شما را مثل یک ساختمان تجاری که دارای چندین قسمت مختلف است به نمایش میگذارد.
 
اما چگونه باید برای معرفی برند خود یک پروفایل حرفه ای داشته باشیم؟ در این جا 5 راه کار برای گسترش نام تجاری در لینکدین معرفی شده است که بازدید کنندگان را در هر صنعتی به خود جذب کند.
 
1-از اطلاعیه ها یا به اصطلاح (نوتیفیکیشن) دیگر کاربران در مشاغل دیگر استفاده کنید چون افرادی که در صنعت های مختلف با یکدیگر همکاری میکنند بسیار زیاد هستند در این صورت شما با جذب کارفرمایان دیگر و به اشتراک گذاشتن تجربیات میتوانید مشتریان زیادی را جذب خود کنید. اگر در نوتیفیکیشن های همکاران تان موفق های کاری دیدید حتما به آنها تبریک بگویید چون این باعث میشود مشتریان آن برند از با نام شما در برندهای دیگر آشنا شوند و همین یک راه جذب مشتری است.
 
2-لینکدین به کاربرانش این امکان را میدهد که از ارتباط برندها یا کارفرمایان و کاربران دیگر مطلع شوند بنابراین لینکدین به نسبت شغل و کاری که دارید برای شما آپشن هایی را معرفی میکنید که بر فرض مثال چند برند یا کارفرما میتوانند با همکاری داشته باشند یا کدام برند و تجارت به نسبت کاری که انجام میدهید میتواند با شما ارتباط داشته باشد. حتی شما میتوانید خودتان از برندهای مرتبط با کار خود مطلع شوید.
 
3-همیشه سعی کنید در پروفایل تان از مطالب تخصصی و مرتبط با کار و شغلی که دارید استفاده کنید در این صورت کاربران بهتر شما را میشناسند و جذب میشوند و هم میتوانید ارتباط خوبی با دیگر کاربران در زمینه های تخصصی داشته باشید.
 
4-به بازدید ایی که از پروفایل تان شده است توجه کنید خیلی از پروفایل ها در لینکدین شخصی هستند اما با چند بار بازدید صاحب پروفایل میتواند با شما ارتباط برقرار کند چون این از ویژگی های لینکدین است که مشاغل مختلف را به یکدیگر معرفی کند بنابراین شما با بررسی بازدیدهایی که از پروفایل تان شده میتوانید با کاربران دیگر ارتباط برقرار کنید.
 
5-استفاده از InMail را فراموش نکنید. شما در لینکدین میتوانید به راحتی ایمیل ها را سازمان دهی کنید در واقع لینکدین با داشتن InMail به کاربران اجازه میدهد که با افراد عضو در پروفایل شان ایمیل های مختلف را فرستاده یا دریافت کنند و اگر کاربرانی پروفایل بسته یا خصوصی داشته باشند لینکدین به این فرصت را میدهد که از طریق InMailخود را به دیگر برندها معرفی کنند.
 
لینکدین  یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که دارای پتانسیل نامحدود برای ارتباط با برندها و کارفرمایان مختلف است در حال حاضر تجارت های مختلفی برای  گسترش نام تجاری خود یا معرفی حرفه ی خود از آن استفاده میکنند.
 
بانکی دات آی آر
 

تبلیغات