تبلیغات

تبلیغات

مبارزه با مواد مخدر تلاش بیشتر می خواهد

مجموعه : گوناگون
مبارزه با مواد مخدر تلاش بیشتر می خواهد

سردار حسن خانی در ادامه سخنان خود از دستگیر کردن بیش از 720 نفر توزیع کننده مواد مخدر در استان کردستان در سال جاری خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: کسانی که در راستای مبارزه با موادمخدر مسئول هستند، باید با مدیریت جهادی در این راستا گام بردارند.

  منطقه کردستان، سردار حسن خانی، شامگاه یک‌شنبه در جلسه شورای هماهنگی برنامه‌های مبارزه با موادمخدر استان در استانداری کردستان، اظهارکرد: امیدواریم مصوباتی که در شورای هماهنگی برنامه‌های مبارزه با موادمخدر تصویب می‌شوند، هرچه سریعتر عملیاتی و اجرایی شوند.

وی افزود: با توجه به نظرسنجی که معاونت اجتماعی ناجا از مردم استان کردستان به عمل آورده است، اولین دغدغه و خواسته مردم استان، بحث مبارزه با موادمخدر و اعتیاد بوده است.

سردار حسن خانی عنوان کرد: استان کردستان جزو پاک ترین استان‌های کشور بوده و در رابطه با بحث شیوع مواد مخدر نیز در رده‌های آخر کشور قرار دارد.

وی با اشاره به فرهنگ غنی مردم استان کردستان، اعلام کرد: به دلیل فرهنگ بسیار غنی مردم این منطقه و حساسیت‌های بالای آنها نسبت به مقوله اعتیاد، مبارزه با موادمخدر مهمترین دغدغه مردم این استان است.

فرمانده انتظامی کردستان بیان کرد: پاسگاه‌ها و نیروهای این نهاد در سال جاری به صورت جدی با خرده فروش ها و توزیع کننندگان موادمخدر برخورد خواهند کرد.

وی ادامه داد: خواسته همه مردم از این اداره، برخورد قاطع با معتادان متجاهر و مخل اجتماع و پاکسازی مناطق آلوده است که این امر در سال جاری به صورت جدی توسط این اداره پیگیری خواهد شد.

دستگیری بیش از 720 توزیع کننده موادمخدر در استان کردستان

سردار حسن خانی در ادامه سخنان خود از دستگیر کردن بیش از 720 نفر توزیع کننده مواد مخدر در استان کردستان در سال جاری خبر داد.

وی با عنوان اینکه باید کسانی که در راستای مبارزه با مواد مخدر مسئول هستند، با مدیریت جهادی در این راستا گام بردارند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرد معتاد انسانی مریض محسوب می‌شود، وظیفه شرعی ما نیز ایجاب می کند که در بحث درمان معتادان نیز به صورت جدی وارد عمل شویم.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان در پایان با اشاره به اینکه در رابطه با اشتغال افراد ترک کرده تاکنون کم کاری های صورت گرفته است، یادآور شد: باید در راستای اشتغال و برگشت معتادان ترک کرده به جامعه نیز تدابیری اندیشیده شود.

 

ایسنا

تبلیغات