تبلیغات

تبلیغات

10 دقیقه تاریکی کامل و مصدوم شدن 9 نفر در توفان رباط کریم

مجموعه : گوناگون

فرماندار شهرستان رباط کریم از مصدومیت 9 نفر در طوفان روز گذشته این شهر خبر داد.

 

  با اشاره به طوفان روز گذشته پایتخت که مبدا آن از شهرستان رباط کریم بود، گفت: در ساعت 16:40 روز دوشنبه طوفانی با سرعت 120 کیلومتر در ساعت رباط کریم را درنوردید و حجم آن به حدی بود که حدود 10 دقیقه این شهر به تاریکی کامل فرو رفت.

 

وی با بیان اینکه همزمان با وقوع این طوفان ستاد مدیریت بحران این شهر شکل گرفته و نیروهای امدادی و خدماتی به حالت آماده باش در آمدند، گفت: طوفان در رباط کریم سبب وارد شدن خسارات به تاسیسات و اماکن این شهر شد که از جمله آن می‌توان به سقوط یک دکل مخابراتی در پرند، شکسته شدن درختان، برخورد چندین خودرو با یکدیگر، افتادن تیرهای برق و قطعی برق اشاره کرد.

 

فرماندار رباط کریم با بیان اینکه پس از گذشت حدود دو ساعت برق اکثر مناطق رباط کریم مجددا وصل شد، گفت: همچنین در جریان طوفان دیروز در مجموع 9 تن به علت واژگونی کیوسک نگهبانی و پرتاب اجسام دچار مصدومیت شدند.

 

وی درباره خسارات ناشی از این حادثه نیز اظهار کرد: صبح امروز جلسه ستاد بحران در رباط کریم تشکیل شد و مسئولان آخرین ارزیابی‌های خود از خسارات ناشی از طوفان را اعلام کردند که پس از جمع‌بندی این نتایج میزان خسارت اعلام و نسبت به جبران آن اقدام خواهد شد.

 

سلیمان پور درباره آمادگی نیروهای امدادی و خدماتی این شهر برای مقابله با طوفانی که احتمال وقوع آن در امروز و فردا نیز پیش‌بینی شده است، گفت: صبح امروز باد شدیدی در شهرستان شروع به وزیدن کرد که خوشبختانه شدت آن مانند روز گذشته نبوده و خسارتی برجای نگذاشت با این وجود تمامی نیروهای امدادی و خدماتی شهرستان در آماده باش کامل هستند.

 

ایسنا

تبلیغات