تبلیغات

تبلیغات

مسلمان شدن زن جوان اوکراینی + عکس

مسلمان شدن زن جوان اوکراینی + عکس

مسلمان شدن حس خوبی به آدم می دهد ولی وقتی یاد خدا در زندگی ما باشد آرامش دیگری به ما می دهد آننا مایباˈ زن جوان اوکراینی روز پنجشنبه با به زبان آوردن شهادتین در دفتر امام جمعه شهرستان آستارا به دین اسلام روی آورد. به گزارش تکناز ، این زن تازه مسلمان شده اوکراینی که مذهب شیعه اثنی عشری را برای خود انتخاب کرده هم اکنون دندانپزشک یکی از مراکز درمانی شهر دنپروپتروفسک کشور اوکراین است.

مسلمان شدن زن جوان اوکراینی + عکس

مایبا که پیش از این مسیحی بود ، دلیل روی آوردن به دین اسلام را در جمع خبرنگاران این گونه بیان کرد: اسلام دین مهربانی و رافت است. وی اضافه کرد: یکی از دلایل اصلی من از انتخاب اسلام، نگاه متعالی این دین الهی به جایگاه و منزلت رفیع زن است. وی مسلمانان ایران را مسلمانانی طرفدار صلح ، آرامش و عطوفت ذکر کرد.

مسلمان شدن زن جوان اوکراینی + عکس

وی در ادامه گفت: یک اسم ایرانی ، اسلامی برای خود انتخاب و در آینده در کشور ایران زندگی خواهم کرد.ˈآننا مایباˈ در این آیین با گفتن ˈاشهد ان لا اله الا اللهˈ ، ˈاشهد ان محمد رسول اللهˈ و ˈاشهد ان علی ولی اللهˈ به دین مبین اسلام گروید. شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است امیدوارم افراد زیادی رو به خدا بیاورند و همیشه یاد خدا باشند.

تبلیغات