تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

عیاشی های گروه داعش در شهر + عکس

مجموعه : مجله خبری
عیاشی های گروه داعش در شهر + عکس

داعشی ها با تفریح و ولخرجی های شبانه خود مردم موصل را اعصبانی کردند.

 منابع عراقی با انتشار تصاویری از حال و هوای این روزهای اعضای گروه تروریستی داعش در شهر موصل از زندگی آنها در ناز و نعمت فراوان خبر می دهند که موجبات برانگیخته شدن خشم مردم این شهر شده است.

بر این اساس، داعشی ها را این روزها بیشتر می توانید در خودروهای گران قیمت و مدل روز مشاهده کنید. همچنین آنها را می توان در رستورانهای گران قیمت سطح شهر که فقط افراد ثروتمند توانایی حضور در آنها را دارند، پیدا کنید!

ولخرجی ها و عیاشی های فراوان تروریستهای داعش و حضور آنها در منازل گران قیمت و ویلایی شهر در حالی رخ می دهد که آنها هدف خود را تشکیل خلافت اسلامی اعلام کرده اند و این مسئله باعث حیرت همه ساکنان موصل شده است.

 

عیاشی های گروه داعش در شهر + عکس

“سلیم احمد” یکی از ساکنان موصل در این باره به الغدپرس می گوید: “من معتقدم عناصر داعش بهترین دوران خود را از زمان تاسیس این گروه تروریستی می گذرانند، آنها پس از ورود به موصل در وضعیت بسیار مرفهی زندگی می کنند که فقط ثروتمندان می توانند هم رده آنها قرار گیرند”.

وی تاکید می کند: “منزل هیچ مقام سیاسی، قاضی دادگاه و یا شیخ عشیره ای در موصل باقی نمانده که اعضای داعش بر آن سیطره پیدا نکرده باشند و از اسباب و اثاثیه گرانبهای آنها برای خود استفاده نکرده باشند”.

از طرفی مردم موصل از حضور اعضای این گروه تروریستی در سطح شهر در حالی که ادعا می کنند عراقی هستند اما در عین حال هیچ شباهتی از لحاظ رفتاری و جسمی به عراقیها ندارند، متعجب هستند.

عیاشی های گروه داعش در شهر + عکس

“یاسر محسن” از دیگر ساکنان موصل در این باره افزود: “قیافه اعضای داعش به هیچ وجه به افرادی که در شهرها زندگی کرده اند شبیه نیست و رفتارهای آنها نشان دهنده میزان وحشی گری و عدم آشنایی آنها با تمدن شهری است. آنها طوری در شهر رفتار می کنند که گویی برای اولین بار است شهر دیده اند و قبل از آنها در بیابان و صحرا زندگی می کرده اند”.

وی افزود: “چند روز پیش در سطح شهر یک خودرو شاسی بلند سفید دیدم که یکی از اعضای داعش و احتمالا همسرش در آن قرار داشتند و به علت گرمای هوا پنجره ها را بالا کشیده و کولر خودرو را روشن کرده بوند، این در حالی است که مردم موصل به علت هزینه های بالای سوخت باید در گرمای تابستان قرار گیرند چون توانایی استفاده از وسایل نقلیه با کیفیت را ندارند”.

همچنین فروشندگان شهر موصل از خریدهای هنگفت و بسیار زیاد اعضای داعش در بازارهای این شهر خبر می دهند که از منابع مالی بالایی که در اختیار آنهاست خبر می دهد. به گفته آنان اعضای داعش در خریدهای خود از سطح شهر بسیار دست و دل باز بوده و بسیار زیاد نیز اجناس مختلف خریداری می کنند.

بنابراین گزارش، بیشترین منابع مالی داعش از طریق کمک کشورهای عربی همسایه عراق، فروش و قاچاق نفت از مناطق تحت سیطره داعش در سوریه و عراق، قاچاق کالاهای مختلف در نقاط مرزی و عملیات گروگان گیری و طلب فدیه برای آزادی گروگانها تامین می شود.

 

منبع : mehrnews.com

 

 

 

تبلیغات