تبلیغات

تبلیغات

استقلال و پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه تهران

مجموعه : اخبار ورزشی

تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در شرایطی دیدار برگشت خود در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر را روز 14 بهمن برگزار خواهند کرد که با پیشنهاد علی سعیدلو قرار است این دو تیم بهمن ماه جاری در تورنمنت چهارجانبه‌ای با حضور دو تیم خارجی شرکت کنند.

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی در جلسه ای که صبح امروز(دوشنبه) با حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت به وی پیشنهاد کرد برای برگزاری این تورنمنت همکاری های لازم را انجام دهد.

براساس پیشنهاد علی سعیدلو قرار است تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال به همراه دو تیم خارجی برگزار کننده تورنمنت چهارجانبه ای به مناسبت 22 – بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی- باشند.

عباس علیپور مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این خبر گفت: قرار است این تورنمنت با همکاری سازمان لیگ حرفه ای، اتحادیه فوتبال و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شود.

وی در پاسخ به این پرسش که این دیدار قبل از بازی برگشت دو تیم برگزار خواهد شد یا قبل از آن گفت: با توجه به مناسبتی که برای این تورنمنت در نظرگرفته شده است به نظر می رسد این تورنمنت بعد از بازی برگشت برگزار شود.براساس این گزارش، اتحادیه فوتبال باشگاههای کشور مسئولیت برگزاری این تورنمنت را برعهده خواهد داشت.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات