تبلیغات

تبلیغات

D&G مردانه

 
D&G   مردانه
 
مارکتينگ نيوز- دلچه و گابانا (يا به اختصار D&G) يکي از معروف‌ترين نام‌ها در جهان فشن است که بعضا در ساير حوزه‌ها هم به چشم مي‌خورد. اين نام در حقيقت  نام يکي از سالنهاي مشهور و سطح بالاي فشن است که دومنيکو دلچه و استفانو گابانا آن را تاسيس کرده اند. شرکت دلچه و گابانا در نزديکي ميلان واقع شده است.
 
به گزارش سيمرغ، دومنيکو دلچه 13 سپتامبر سال 1958 در نزديک پالرمو سيسيلي ايتاليا و استفانو گابانا روز 14 نوامبر سال 1962 درميلان متولد شد. دلچه طراحي فشن را درسيسلي فراگرفت و در کارگاه لباس کوچک خانوادگي مشغول به کار بود. اما گابانا در زمينه فشن تحصيلاتي ندارد و طراحي گرافيک خوانده است.
 
اين دو نفر براي نخستين بار يکديگر را در سال 1980 در ميلان ملاقات کردند، زماني که به عنوان دستيار براي يک کارگاه هنري کار مي‌کردند. آنها شغل حرفه اي مشترک خود را در سال 1982 آغاز کردند.
در سال 1985 زماني که برگزار کنندگانMilano Collezioni  از دلچه و گابانا دعوت کردند تا در نمايش فشني براي معرفي استعدادهاي جديد شرکت کنند، آنها نام مشترک خود (دلچه و گابانا) را ايجاد کردند.
يک سال بعد در سال 1986 آنها نخستين مجموعه آماده پوشيدن زنانه مستقل خود را ارائه کردند که مورد تحسين جهاني قرار گرفت.
 
اين برند به زودي با ورود به عرصه‌ي لباسهاي کشباف، لباس شنا و لوازم جانبي توسعه يافت و سپس شعبه لباس مردانه و عطر خود را وارد بازار کرد. آنها در سال 1990 نخستين مجموعه مردانه خود را نمايش دادند.
نخستين بوتيک دلچه و گابانا در سال 1989 در توکيو ژاپن افتتاح شد. پس از آن در ميلان و هنگ کونگ نيز فروشگاه هايي افتتاح شد. در سال 1999 دلچه و گابانا فروشگاه خود را در لندن باز کردند.
نشانه هاي مشخصه تجاري دلچه و گابانا، کت شلوارهاي راه راه باريک گنگستري، کتهايي که به شکلي اغراق آميز طرح دار و تزئين شده است، و رنگ سياه مي‌باشد.
 
Dolce&Gabbana: که به کالاهاي لوکس و گران‌قيمت اختصاص دارد و رسمي‌تر و دائمي‌تر است و بيشتر پاسخگوي گرايشات طولاني مدت است تا تغييرات فصلي.
D&G: برند غير رسمي‌تر اين دو نفر است و سعي مي‌کند به جاي دنبال کردن گرايشات فصل، آنها را ايجاد کند. اين برند جوان پسندتر و پر زرق و برقتر است.
 
D&G Junior يک برند جداگانه است که لباسهاي کودکان زير 11 سال را تهيه مي‌کند. همانند برند بزرگسال D&G، اين برند هم گرايشات فصلي دختران و پسران اين سنين را دنبال مي‌کند.
 
D&G   مردانه
 
D&G   مردانه
 

 

منبع : سایت تکنار

تبلیغات