تبلیغات

تبلیغات

عکس و بیوگرافی حدیث میر امینی(روشنک در سریال دلنوازان)

عکس و بیوگرافی حدیث میر امینی(روشنک در سریال دلنوازان)
عکس و بیوگرافی حدیث میر امینی(روشنک در سریال دلنوازان)
 

روشنک

 

بیوگرافی حدیث میر امینی:

حدیث میر امینی متولد 67 است و در رشته ی نمایش تحصیل کرده است از این رو باید او را تنها دختری دانست که در این سریال در رشته مرتبط با کارش تحصیل کرده است . او فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود هم دارد . رنگ قرمز رنگ مورد علاقه ی حدیث میر امینی است و به غذاهای ایتالیایی هم علاقه فراوان دارد. بازیگر مورد علاقه ی خارجی او رابرت دنیرو است. تفریح مورد علاقه ی میر امینی فبلم دیدن و ورزش کردن است . و این بازیگر شنا را یشتر از هر ورزش دیگری دوست دارد او عاشق سینما است و دوست دارد در این عرصه بسیار موفق تر از تلویزیون باشد. او به سهیلی زاده و مهران مهام علاقه ی زیادی دارد و معتقد است آنها به او کمک زیادی کرده اند.

(حدیث میر امینی سابقه ی حضور در مرد دو هزار چهره را هم داشته)

 

 

 بزرگترین سایت تفریح و سرگرمی ایرانیان | www.taknaz.ir

 

 

**********

حدیث میرامینی ـ بازیگر نقش روشنك در سریال «دل‌نوازان» گفت: در سال‌های اخیر موقعیت‌هایی برایم به وجود آمده است كه بتوانم نقش‌های كاملا متفاوتی بازی كنم كه روشنك یكی از آن هاست.
این بازیگر در پاسخ به این پرسش كه چه‌قدر از ابتدای مسیر بازیگری خود دغدغه كلیشه نشدن را دارد،افزود: بسیار تلاش می‌كنم در نقش خاصی كلیشه نشوم، خوشبختانه در سال‌های اخیر موقعیت‌هایی برایم به وجود آمده است كه بتوانم نقش‌های كاملا متفاوتی بازی كنم.

میرامینی توضیح داد: در مجموعه‌ی «گل‌های گرمسیری» كه نمایانگر تفاوت بین نسل‌ها بود،نقش دختری بسیار معمولی به نام «ضحی»را بازی می‌كردم كه در یك خانواده بسیار مرفه زندگی می‌كرد؛ از سوی دیگر او دختر یك شهید بود و مسایل خاص خود را داشت. مریم نقشم در سریال «شب می‌گذرد» و دختری متعلق به دهه‌ی 50 بود كه در مواجهه با اتفاقات مختلف، واكنش‌های متفاوتی نشان می‌داد، البته نقشم درمجموعه‌ی«گیلعاد»(شایسته) متعلق به همان دهه بود، اما نوع زندگی و مسایل او با مریم متفاوت بود. اكنون هم نقش روشنك «دل‌نوازان» را بازی می‌كنم.

میرامینی درباره‌ی پیوستن خود به گروه سازندگان «دل‌نوازان» اظهار كرد: پیش از این با حسین سهیلی‌زاده – كارگردان «دل‌نوازان»- در سریال «گیلعاد» بازی كرده بودم، پس از «شب می‌گذرد» استراحت كردم، پس مدتی قرار بود در كار دیگری بازی كنم. درحال خواندن فیلم‌نامه آن بودم كه امیر سلیمانی – دستیار اول كارگردان«دل‌نوازان» – با من تماس گرفت به من گفت سهیلی‌زاده قصد ساخت سریال دیگری دارد و من را برای ایفای یكی از نقش‌ها در نظر گرفته است. بسیار خوشحال شدم و از آن استقبال كردم. پس از صحبت با آقای سهیلی‌زاده بسیار خوشحال‌تر شدم چون قبلا مشابه نقش «روشنك» را بازی نكرده بودم.

بازیگر نقش «روشنك» درباره‌ی برخورد بازیگران پیشكسوت با جوانان این عرصه اظهار كرد: خوشبختانه از نخستین سریالی كه بازی كردم، با بازیگران پیشكسوت خوبی مانند آتیلا پسیانی، پرویز حسینی و فرخ نعمتی همكار شدم؛ اكنون نیز با پرویز فلاحی‌پور و فریبا كوثری كار می‌كنم كه بازی در كنارآنان برایم افتخاراست.

او اضافه كرد: دست‌كم برای من اتفاق نیفتاده است كه پیشكسوتان برخورد مناسبی نداشته باشند و در طول كار تلاش می‌كنم بیشترین استفاده را از تجربه‌های آنان بكنم. در «دل‌نوازان» همه‌ی بازیگران در ایفای بهتر نقش‌ها به همدیگر كمك می‌كنند و من نیز به این مساعدت‌ها نیاز دارم.
او درباره‌ی ضرورت ممارست بازیگران جوان روی بیان و بدن خود گفت: پیش از ورود به عرصه بازیگری همه‌ی این موارد را هم خود و هم سایر همكارانم انجام می‌دهیم، چون ابتدایی‌ترین موضوعاتی است كه بازیگر باید به آن توجه كند؛ البته در طول دوران فعالیت خود نیز باید تمرین را ادامه دهیم، چون درواقع 50 درصد بازی بستگی به تكنیك دارد كه نیاز به آموزش دارد.


این بازیگر در پایان درباره‌ی رواج به تصویركردن درخواست ازدواج از سوی دختران، گفت: این مورد یكی از واقعیت‌های‌ جامعه است؛ اگر قرار باشد نقش چنین دخترانی را بازی كنم از این نقش ناراحت نمی‌شوم.
 

تبلیغات