تبلیغات

تبلیغات

دایی: بهانه نمی‌آورم؛ برای موفقیت پرسپولیس آمده‌ام

مجموعه : اخبار ورزشی

خبرگزاری فارس: سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این عقیده به پرسپولیس آمدم تا كمك كنم و به دنبال بهانه نیستم.

دایی: بهانه نمی‌آورم؛ برای موفقیت پرسپولیس آمده‌ام
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس علی دایی در نشست مطبوعاتی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آیا با توجه به فاصله 10 امتیازی با صدر جدول می‌توانید قهرمان شوید، خاطرنشان كرد: پیش از هر چیز باید از كرانچار تشكر كنم. او مربی بزرگی است و در این مدت و با توجه به شرایط پرسپولیس زحمت زیادی كشیده است. امیدوارم بتوانم كار او را ادامه دهم و در خدمت باشگاه باشم و پرسپولیس را به جایگاه واقعی خود كه مردم و طرفداران دوست دارند، برسانم.

وی افزود: هدف من از آمدن به پرسپولیس خدمت به مردم و جوانانی است كه این تیم را دوست دارند. امیدوارم بتوانیم با كمك همه پرسپولیس را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم و برای قبول این مسئولیت دو جلسه با كاشانی برگزار كردم. در این جا باید از زحمات كادر فنی قبلی تشكر كنم اما باید این اجازه را به من بدهند تا با كسانی كه راحت‌ترم و شناخت بیشتری دارم كارم را شروع كنم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: نباید رنگ‌ها را داخل فوتبال كنیم چون فوتبال در حال حاضر حرفه‌ای است و باید اجازه دهید تا خودم همكارانم را انتخاب كنم. سعی می‌كنم بهترین گزینه‌ها را انتخاب كنم تا بتوانیم به پرسپولیس كمك كنیم.

دایی در پاسخ به این سوال كه پرسپولیس در حال حاضر در رتبه سوم جدول قرار دارد و چقدر شانس كسب سهمیه آسیا در سال آینده را دارد، عنوان كرد: 13 هفته از مسابقات لیگ باقی مانده است و 10 امتیاز تا صدر جدول فاصله داریم اما تمام سعی خود را می‌كنیم تا این فاصله را به حداقل برسانیم.
وی گفت: در هفته‌های باقی مانده كارهای زیادی می‌توان انجام داد. البته من قولی به مدیریت باشگاه نداده‌ام اما تمام تلاش خود را انجام داده‌ام تا در پایان فصل بتوانیم امتیازات بیشتری جمع‌آوری و سهمیه آسیا را كسب كنیم.
سرمربی پرسپولیس تصریح كرد: اگر خدا هم كمك‌مان كند شاید بتوانیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم و پاسخگوی لطف هواداران باشیم.

دایی درباره انتخاب دستیارانش در پرسپولیس گفت: تاكنون راجع به این موضوع تصمیمی نگرفتم اما سعی می‌كنم با دقت آنها را انتخاب كنم تا به پرسپولیس و هواداران كمك كنم.
وی در مورد مبلغ قراردادش با پرسپولیس عنوان كرد: مبلغی كه در برخی رسانه‌ها در مورد قراردادم مطرح شده، قبول ندارم. من مدیون پرسپولیس هستم و به خاطر این تیم بود كه به اروپا رفتم. در طول سه سال حضورم در هرتابرلین با یك بازیكن یونانی هم اتاقی بودم كه نه من از مبلغ قرارداد او اطلاع داشتم و نه او از مبلغ قرارداد من.

دایی در پاسخ به این سوال كه آیا تا انتهای فصل می‌توانید آرامش خود را حفظ كنید، اظهار داشت: بهتر است در این جلسه راجع به مسائل فنی صحبت شود. متاسفانه از روز اول افرادی به دنبال سوالاتی می‌روند كه حاشیه‌ساز است. در این سال‌ها تجربیات خوبی در مربیگری به دست آوردم و دوستانم را شناخته‌ام. كسانی كه می‌خواهند به پرسپولیس كمك كنند می‌شناسم و خواهش می‌كنم در مورد مسائل فنی سوال كنید.

این مربی در پاسخ به این سوال كه در زمان بگوویچ با محمود خوردبین دچار اختلاف شدید، تاكید كرد: در زمان مربیگری بگوویچ، آشتیانی سرپرست پرسپولیس بود و خوردبین مسئولیتی نداشت كه من با او مشكل پیدا كنم. وی از پیشكسوتان پرسپولیس است و به او احترام می‌گذارم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه مربیانی كه در میانه فصل تیم را تحویل می‌گیرند، اگر در پایان به موفقیت نرسند، بهانه‌های مختلفی از جمله دیربسته شدن تیم، یا دیر تحویل گرفتن تیم را عنوان می‌كنند‌، گفت: كسانی كه با من آشنایی دارند می‌دانند كه من هیچ وقت به دنبال بهانه نیستم. با شناخت كافی به پرسپولیس آمدم اما نمی‌توانم بگویم تیمی كامل است و ضعف ندارد. با این عقیده به پرسپولیس آمدم تا كمك كنم. به دنبال بهانه نیستم اما حالا كه این مسئولیت را قبول كردم با اعتقاد و سنجش تمام جوانب به پرسپولیس آمدم.

دایی در پاسخ به خبرنگار فارس درباره شایعات مطرح شده مبنی بر حضور شاهرودی و افاضلی به عنوان دستیار در پرسپولیس عنوان كرد: تاكنون با افرادی كه نام بردید در این زمینه صحبتی نشده است و كسی را به باشگاه معرفی نكردند.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر كم طاقت بودن هواداران پرسپولیس گفت: سعی می‌كنم با كسب نتایج خوب و همچنین ارائه بازی زیبا هواداران را راضی به خانه‌هایشان بفرستم.

دایی در پاسخ به این سوال كه هواداران چقدر می‌توانند به حل شدن مشكل گلزنی پرسپولیس با آمدن شما امیدوار باشند، گفت: در تیم‌هایی كه در سال‌های اخیر به عنوان مربی كار كردم همیشه بازی رو به جلو و هجومی انجام دادم. در حال حاضر شرایط پرسپولیس با دهه 60 فرق می‌كند تمام تیم‌ها به هم نزدیك شدند و حتی زمانی كه با یك تیم ته جدولی بازی می‌كنیم نمی‌توانیم از پیش برنده باشیم اما تمام سعی خود را می‌كنم تا با ارائه یك بازی رو به جلو و برطرف كردن مشكلات خط حمله بتوانیم تا آخر فصل خط حمله خوبی را داشته باشیم و با برطرف كردن نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت به پرسپولیس كمك كنم.

تبلیغات