تبلیغات

تبلیغات

وقتی ورزش سیاسی می‌شود، باید هم تصمیمات عجیب باشد

مجموعه : اخبار ورزشی
وقتی ورزش سیاسی می‌شود، باید هم تصمیمات عجیب باشد

احمدرضا عابدزاده با انتقاد از رفتار مسوولان باشگاه پرسپولیس كه پس از انتخاب علی دایی وی را از جمع كادر فنی كنار گذاشته شده و از اردوی تداركاتی امارات نیز بازماند،گفت: در جلسه تمرین دوشنبه تیم پرسپولیس كه همراه با مراسم معارفه علی دایی به عنوان سرمربی جدید تیم همراه بود، مسوولان تیم به من گفتند كه علی سعیدلو رییس سازمان تربیت بدنی گفته است كه عابدزاده نباید در جمع كادر فنی تیم حضور داشته باشد. ظاهرا در جلسه‌ای كه سعیدلو در ایام تعطیلی تاسوعا و عاشورا با افرادی چون حسین رضازاده داشته، متقاعد شده است كه بنده در پرسپولیس نباشم و واقعا متاسفم برای چنین تیمی كه پیشكسوتان و مربیان شناخته شده‌ای دارد، رضازاده برای بودن یا نبودن برخی مربیان نقش دارد.

وی در پاسخ به این سوال كه چرا باید چنین اتفاقی برای او و محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس بیافتد گفت: متاسفانه اینجا همه چیز برعكس است. ظاهرا آقایان تصمیم‌شان را از قبل گرفته بودند. وقتی ورزش مملكت ما سیاسی می‌شود، باید هم چنین تصمیماتی در آن گرفته شود.

عابدزاده خاطرنشان كرد: به باشگاه می‌روم و تنها درباره حساب و كتابم صحبت خواهم كرد تا كارم را در پرسپولیس تمام كنم. حال مردم و طرفداران تیم می‌توانند در این باره قضاوت كنند.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آینده این تیم را با كادر فنی جدید چطور می‌بینید، تصریح كرد: كسی ناكامی پرسپولیس را دوست ندارد، اما باید صبر كنیم و عملكرد این مربیان را در تیم‌مان ببینیم.

 

خبرگزاری ایسنا

 

تبلیغات