تبلیغات

تبلیغات

مصئب علاقه یک بازیگر سینما به احمدی نژاد!

مجموعه : مجله خبری
ماجرای ابراز ارادت و حمایت این بازیگر مشهور از رئیس دولت دهم و بازگو کردن آن در مناسبت‌های مختلف تبدیل به حربه‌ای برای رقبای وی نیز شده است.

سایت پرچم نوشت : خبر ابراز علاقه یکی از ستاره‌های سینما به رییس جمهوری و حمایت وی از دولت دهم، این ستاره را مورد هجوم برخی گروه‌های سیاسی و مرتبطین سینمایی آنان قرار داده است.

بنابراین گزارش این سوپراستار سینمای ایران در محافل خصوصی و عمومی اقدام به ابراز علاقه و ارادت خود به محمود احمدی‌ن‍ژاد کرده بود اما مخالفان دولت در برخی شرکت‌ها و گروه‌های سینمایی تاب این حمایت و تبلیغ از دولت را بر نیاورده و با فشارهایی که وارد کرده اند موجب آن شدند تا وکیل وی نیز که سال‌هاست به عنوان وکیل این ستاره معروف سینما کار می‌کرده، دست از ادامه فعالیت خود برداشته و حتی به کارشکنی درباره فعالیت‌های این ستاره مشغول شود. 

پرچم در ادامه افزود : مخالفان چندین مورد نیز اقدام به تهدید این بازیگر معروف نموده اند.

به گفته این گزارش، ماجرای ابراز ارادت و حمایت این بازیگر مشهور از رئیس دولت دهم و بازگو کردن آن در مناسبت های مختلف تبدیل به حربه ای برای رقبای وی نیز شده است.

به طوری که یکی از رقبای آقای سوپراستار از فضای پدید آمده سیاسی و جناحی سوء استفاده کرده و با استفاده از نشریه تحت حمایت خود زمینه خبرسازی و شایعه پراکنی‌های بسیاری را علیه رقیب خود به وجود آورده است.

به همین خاطر هر چند روز یک بار شایعه ای درباره ممنوع التصویر شدن و یا حتی دستگیری و یا پخش بلوتوث های غیراخلاقی و بسیاری شایعات دیگر درباره این سوپراستار معروف به گوش می رسد که اغلب آنها ساخته و پرداخته این نشریه است.

 

تبلیغات