تبلیغات

تبلیغات

فهرست محبوب ترین گوشی‌های همراه سال 2009

مجموعه : دنیای آنلاین
فهرست محبوب ترین گوشی‌های همراه سال 2009

سایت سنجش تلفنهای همراه Omio با معرفی 10 تلفن همراه برتر سال 2009 گوشی HTC Hero را به عنوان محبوب ترین تلفن همراه سال معرفی کرده است.
این سایت لیستی از 10 تلفن همراه محبوب سال را بر اساس میزان فروش، میزان استقبال و تحسین از آنها ارائه کرده است که در این لیست آی-فن 3GS محبوب اپل به رتبه سوم سقوط کرده و محصول تایوانی HTC به نام HD2 رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

لیست محبوب ترین تلفنهای همراه سال 2009 توسط سایت Omio به این ترتیب اعلام شده اند:
HTC Hero: این گوشی به دلیل طراحی زیبا و قوی، مهارتهای متعدد در زمینه استفاده از شبکه های اجتماعی، ترکیب زیبا با سیستم عامل اندروید گوگل عنوان بهترین و محبوب ترین سال را به چنگ آورده است. این ابزار با نمایشگر 3.2 اینچی لمسی و دوربین پنج مگا پیکسلی و سیستم عامل اندروید گوگل به دلیل سادگی استفاده و طراحی هوشمند به عنوان بهترین تلفن همراه سال 2009 انتخاب شده است.
HTC HD2: این گوشی به سیستم عامل موبایل مایکروسافت مجهز بوده و در کنار نمایشگر لمسی 4.3 اینچی و دوربینی 5 مگا پیکسلی در رتبه دوم لیست قرار گرفته است. جی پی اس از دیگر ویژگی های مورد استقبال این گوشی عنوان شده است.
آی-فن 3GS اپل: نسل جدید گوشی های اپل که از امکانات و تجهیزات پیشرفته تری برخودار است در سال 2009 نتوانسته مقام اول را برای خود به دست آورد. دوربین سه مگاپیکسلی، سیستم فیلمبرداری، حافظه 32 گیگابایتی و کنترل صوت از تجهیزات قابل توجه این گوشی به شمار می رود.
سامسونگ Genio Touch: شرکت سامسونگ همچنان به مسیر خود در تولید گوشی های لمسی زیبا با قیمتی پایین ادامه می دهد. نمایشگر 2.8 اینچی این گوشی میزان حساسیت نمایشگر را تا اندازه قابل توجهی افزایش داده و از دوربینی دو مگاپیکسلی برخوردار است.
Satio سونی اریکسون: ترکیبی قدرتمندی از دوربین سایبرشات 12 مگاپیکسلی سونی، واکمن سونی، نمایشگر تمام لمسی 3.5 اینچی و اتصال 3G و جی پی اس این گوشی را در رتبه پنجم محبوبیت در سال 2009 قرار داده است.
Palm Pre: در آمریکا استقبال گسترده ای از این گوشی لمسی با نمایشگر 3.1 اینچی و دوربین 3.1 مگاپیکسلی به عمل آمده است، توانایی های ویژه این گوشی در استفاده از اطلاعات تماسهای الکترونیکی به ویژه از طریق شبکه های اجتماعی و مجهز بودن به صفحه کلید کامل و استاندارد محبوبیت زیادی را برای آن به دنبال داشته است.
5800 Express Music و N900 نوکیا: این دو گوشی به ترتیب رتبه های هفتم و هشتم لیست محبوب ترینهای جهان را به خود اختصاص داده اند. هر دو از نمایشگرهای لمسی و دوربینهای 3.2 و 5 مگاپیکسلی مجهز بوده و گوشی N900 از صفحه کلید کامل نیز برخوردار است.
Chocolate BL40 LG: نمایشگر 4 اینچی لمسی این گوشی نسبت به نمونه های قبلی ارتقا یافته و دوربینی 5 مگاپیکسلی آن را همراهی می کند. افزایش فروش این گوشی از ماه سپتامبر نشانگر افزیش محبوبیت آن در میان کاربران است.

Curve 8520 بلک بری: به دلیل داشتن صفحه کلید استاندارد بیشتر به عنوان ابزاری برای ارسال پیامک و نامه های الکترونیک شناخته می شود. این گوشی تعادلی میان زیبایی در طراحی و کارایی در ارتباطات به شمار می آید

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات