تبلیغات

تبلیغات

فال امروز شنبه 12 دی ماه

فال امروز شنبه 12 دی ماه

 

فروردین : اگر اخیراً مسایل مالی خود را نادیده گرفته اید، ممكن است امروز مجبور شوید كه با این مسئله از نزدیك روبرو شوید. شما از احساس فشار كردن در زمان های كه اوقات خوشی دارید خوشتان نمی آید و از این كه بعد از ایام كریسمس واصراف در خرج پول مجبورید كمربندتان را سفت كنید شاد نمی شوید. معهذا، شما هم انرژی و هم اراده كنترل مخارج خود را دارید در این زمان. ممكن است یك سردی بین شما و كسی كه توجه زیادی برای او دارید بوجود بیاید ولی موقتی خواهد بود.

اردیبهشت : در مورد یک رابطه ظاهراً‌ خودتان را بی تفاوت نشان می دهید اما در درونتان فوق العاده به آن اهمیت می دهید. سیارات به شما اجازه می دهند تا نظراتتان را بیان کنید . بنابراین از انرِژی تان استفاده کنید تا قبل از این که دیر شود احساستتان را بیان کنید.

خرداد : احساس شادابی خاص دارید. باید به سختی كار كنید اما با لبخندی بر لبانتان و با علم به این كه می دانید كار درستی انجام می دهید و پاداش های زیادی در انتظارتان است. روحیه بالای شما برای جنس مخالف جذاب است. بنابراین خودتان را پنهان نكنید اجازه دهید ما هم شما را ببینیم. از بودن با افرادی لذت خواهید برد.

تیر : اکنون زندگی به وضع عادی برگشته است و تمایل دارید کمی استراحت کنید.بهتر است یکی از دوستان را که مدتی او را ندیده اید ملاقات کنید.اما مراقب باشید که افراط نکنید وگرنه باید آن را جبران کنید.

  فال و طالع بینی
مرداد : حالت كسل كننده دیروز از بین رفته و شما را با انرژی و اشتیاق فراوان، برای به حركت در آوردن اشیاء رها كرده است. جناب شیر، شما یك نظم دهنده ذاتی هستیدو امروز، روز خوبی است كه آن را اثبات كنید، شما توان آن را دارید كه بهترین راه های ممكن را به مردم نشان دهید، بدون این كه كسی را ناراحت كنید و یا خیلی رئیس مآبانه به نظر برسید. هم چنین امروز روز خوبی است كه برای شغلتان برنامه ریزی كنید.

  فال و طالع بینی
شهریور: امروز دوست دارید خوش بگذرانید.در این زمان تمام افکار در مورد کار و پیشرفت از بین می رود و دوست دارید تا جایی که امکان دارد لذت ببرید.چرا که نه؟به فکر تعطیلات و مسافرت باشید.

مهر: امروز شما دارای ذهنی آرام تر هستید که آماده است مسائل را حالت صاح و آرامش بیشتری پذیرا شود.نگاهی به اطراف خانه بندازید و ببینید که آیا به اصلاحاتی کوچک نیاز دارد یا خیر.اگر بله،احتیاجی نیست که نگران هزینه های ماه ژانویه باشید و می توانید با گرفتن وام کارهای تان را به انجام برسانید, بسیار عالی خواهد بود در خرید این موارد از کسی تقاضا کنید که همراه شما بیاید و شما را یاری دهد.

  فال و طالع بینی
آبان : امروز به صدای درونتان گوش کنید و اجازه دهید نیروی فوق العاده آبانی شما را هدایت کند.موضوعی را که تاکنون به آن بی اهمیت بوده اید،مورد بررسی قرار می دهید.قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرید با یک دوست مورد اعتماد صحبت کنید،زیرا کمک های آنان مفید می باشد.

آذر : دیگران شاید در رفتارشان نشان ندهند كه به نفع شما عمل می كنند اما در پشت صحنه به نفع شما قدم بر می دارند. به خاطر داشته باشید كه آن ها از شما حمایت می كنند. به زودی از كمك های آن ها تشكر می كنید.

دی: ممكن است هنوز همسرتان كمی بدخلق باشد احتمالاً امروز شما با دوستانتان بهتر كنار می آئید. در هر حال این كار درستی نیست كه بخواهیدناراحتی هایتان را با پناه بردن به وسایل احمقانه برطرف كنید، چون ممكن است به ضررتان باشد.

بهمن: امروز در حال و هوای برنامه ریزی هستید و چه روزی بهتر از امروز که برای سال جاری برنامه ریزی کنید ؟ پیشرفتهای جدید نشانه های ترقی را به شما می دهند که به طرف جلو حرکت کنید و با تغییرات وسیعی که در آینده رخ می دهد و از حوداثی که ستارگان برای شما پیش بینی می کنند هیجان زده می شوید.

اسفند: در هنگامی که بیرون هستید در خیال واهی (‌خواب روزانه)‌ به سر می برید . اگر مواظب نباشید می توانید تصادف زننده ای را به وجود بیاورد. سعی کنید هوشیار باشید زیرا خیلی از افراد دیگر با رهبرانشان آن جا در ابرها هستند . دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است .

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

 

تبلیغات