تبلیغات

تبلیغات

کشتار انسان برای چربی بدنشان و قاچاق به اروپا

مجموعه : مجله خبری
کشتار انسان برای چربی بدنشان و قاچاق به اروپا
ک باند قاچاق چربی در کشور پرو ، با کشتار انسانها چربی بدنشان را به اروپا قاچاق می کردند

565411121111

مقامات پرویی می گویند که ۵ نفر از اعضای باند قاچاق چربی انسان که متخصص در فروش چربی  به آزمایشگاههای تولید لوازم آرایشی اروپا بوده اند را دستگیر کرده است .مقامات دولتی می گویند طی تحقیق معلوم شده است که حداقل ۶۰ نفر توسط اعضای این باند در دو ایالت کوهستانی در مرکز پرو کشته شده اند .

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز  به نقل از  سی ان ان ، شبکه کشتار انسان‌ها به منظور تولید چربى آنها براى ساخت مواد آرایشى درکشور  پرو کشف و منهدم شد.  پلیس پرو پنج نفر را بازداشت کرد که به کشتار ده‌ها نفر متهم هستند.

مسئولین اداره پلیس اعلام کردند که این افراد هر لیتر چربی را به قیمت ۱۵ هزار دلار می فروختند .

این افراد پس از کشتار افراد مذکور، چربى بدنى آنها را به منظور قاچاق کردن استخراج مى‌کردند. این افراد قربانیان خود را در جنگل‌هاى دورافتاده پرو مى‌کشتند و سپس چربى را از اجساد آنها جدا مى‌کردند تا در بازار سیاه براى ساخت لوازم آرایشى عرضه کنند. این شبکه قاچاق چربى انسان زمانى کشف و شناسایى شد که پلیس پرو مطلع شد یک دستگاه اتوبوس حامل چربى‌هاى مذکور از کوه‌هاى این کشور آمریکاى لاتین به لیما، پایتخت، وارد شده است.

 

پلیس در تحقیقات خود گورهایى را کشف کرد که در آن اجساد انسانى سوزانده شده بودند. مى‌توان از چربى بدن انسان براى ساخت مواد آرایشى بهره گرفت. به گفته کارشناسان مى‌توان از چربى انسان در درمان چین و چروک صورت و امثال آن استفاده کرد، اما معمولا براى این کار از چربى زیر شکم یا ران خود افرادى استفاده مى‌شود که به مراکز زیبایى مراجعه مى‌کنند.

کشتار انسان برای چربی بدنشان و قاچاق به اروپا

افراد دستگیر شده در این شبکه به کشتن دست کم پنج نفر براى استخراج چربى بدن آنها اعتراف کرده‌اند. هر لیتر چربى ذوب شده بدن انسان حدود پانزده هزار دلار قیمت دارد. گفته مى‌شود این شبکه مخوف، چربى‌هاى انسانى اش را به شرکت‌هاى سازنده مواد آرایشى در اروپا مى‌فروخته است.

استفاده از چربی انسانی به عنوان جزئی از مواد آرایشی مرسوم نیست اما می تواند بر کیفیت لوازم آرایشی تاثیر گذار باشد همچنین چربی انسانی  می تواند  در جراحی ترمیمی و یا لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود .

همچنین مقامات دو مظنون ایتالیایی که خریدار این چربیها بوده اند را از طریق پلیس اینترپل در ۱۸۸ کشور تحت تعقیب قرار خواهند داد .

یکی از متهمین اعتراف کرد که آنها به مدت ۵ سال در حال کشتار و قاچاق چربی انسانها بوده اند .

متاسفانه هدف نهایی این چربیهای انسانی کارخانه های معروف تولید لوازم آرایشی و بهداشتی اروپایی می باشند . استفاده از چربی بشر در لوازم آرایشی و بهداشتی کرم ها یا لوسیون از مدتها قبل مورد بررسی و توجه قرار گرفته بود .

برخی از پزشکان می گویند چربی بشر در برخی از روش های پزشکی مورد استفاده است ، اما این چربی ها بی سرو صدا در بازار سیاه مورد معامله قرار می گیرند .

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات