تبلیغات

تبلیغات

دستور رییس‌جمهور به دستگاه‌های اطلاعاتی برای شناسایی عاملان ترور علی‌محمدی

مجموعه : جامعه و سیاست

دستور رییس‌جمهور به دستگاه‌های اطلاعاتی برای شناسایی عاملان ترور علی‌محمدی
خبرگزاری فارس: هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای اقدام تروریستی منجر به شهادت مسعود علی محمدی را به شدت محكوم كرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ترور ناجوانمردانه آقای مسعود علی محمدی استاد دانشگاه تهران، از وارد شدن دشمنان سیه‌روی ملت ایران به فاز اقدامات كور و جنایت‌كارانه پرده بر می‌دارد.
عاملان تبهكار اجرای این جنایت بدانند كه راه گریزی از چنگال عدالت پیش روی آنان نیست و دیر یا زود، دست انتقام فرزندان ملت ایران، گریبان آنها را خواهد گرفت.
«آدم ربایی و ترور» پرده‌هایی از یك توطئه مشترك علیه ملت ایران تلقی می‌شود. از یك سو ماموران جاسوسی و اطلاعاتی دولت آمریكا در كشورهای ثالث اقدام به ربودن چند شهروند ایرانی و انتقال آنها به آمریكا می‌كنند و از سوی دیگر عوامل سرسپرده و خائن او در داخل ایران دست به ترور یكی از شهروندان و صاحب‌ فكر و اندیشه می‌زنند.
دولت جمهوری اسلامی ایران این جنایت سبعانه را به شدت محكوم كرده و شهادت این استاد معزز دانشگاه تهران را به بازماندگان داغدار او و جامعه علمی و دانشگاهی كشور تسلیت می‌گوید و اعلام می‌دارد كه حسب دستور رییس جمهور محترم، دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی كشور با استفاده از تمامی امكانات خود و به صورت گسترده در تلاش هستند تا ضمن شناسایی و بازداشت عامل و عاملان این جنایت، حامیان خارجی آنان را در نزد افكار عمومی جهان رسوا كنند.

منبع : فارس نیوز
 

تبلیغات