تبلیغات

تبلیغات

كلاهبرداری فوتبالیست تقلبی از دختران جوان!!

مجموعه : اخبار ورزشی
كلاهبرداری فوتبالیست تقلبی از دختران جوان!!
فوتبالیست تقلبی به دختران جوان پیشنهاد ازدواج می‌داد و پس از گرفتن پول از آنها متواری می‌شد.

این جوان خودش را دروازه‌بان یکی از تیم‌های لیگ برتر فوتبال معرفی کرده و برای تأیید عکسش را در یکی از روزنامه‌ها نشان می‌داد. فوتبالیست تقلبی به دختران جوان پیشنهاد ازدواج می‌داد و پس از گرفتن پول از آنها متواری می‌شد.

سی‌ام آذرماه سال جاری زن جوانی با مراجعه به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 14 تهران در در شکوائیه‌ای اعلام کرد: چندی قبل با یک جوان حدودا 30 ساله به نام حسن آشنا شدم که خودش را دروازه‌بان یکی از تیم‌های لیگ برتر فوتبال معرفی کرده و برای تأیید این موضوع عکس خودش را که در یکی از روزنامه‌های ورزشی چاپ شده بود به من نشان داد.

از این رو در ملاقات‌های بعدی و به سبب علاقه‌مند شدنش به من، وی پیشنهاد ازدواج با من را مطرح کرد تا پس از هماهنگی‌های بعدی با خانواده‌ام با هم ازدواج كنیم.

خانواده من از این موضوع که دخترشان قصد ازدواج با یک جوان سالم و ورزشکار و معروف را داشت بسیار خوشحال بودند و با ازداوجم موافقت كردند.

زن جوان در ادامه اظهاراتش گفت: حدود یک هفته بعد حسن با من تماس گرفت و گفت كه باشگاه قبلا برای بازیکنان تیم فوتبال آپارتمان‌های شیک و مجللی در بهترین نقطه شمال شهر خریداری کرده و قرار شده متقاضیان این واحدها، پول آپارتمان‌ها را را در چند قسط واریز کنند و این در حالیست که تا چند روز آینده، زمان پرداخت یکی از اقساط آپارتمان است.

برای همین، موضوع را با پدرم در میان گذاشتم و او نیز مبلغ 10 میلیون تومان در اختیار حسن قرار داد اما پس از گذشت مدتی، دیگر خبری از حسن نشد.

با تشکیل پرونده مقدماتی، پرونده به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، فرستاده شد و ماموران دایره مبارزه با کلاهبرداری تحقیقات تخصصی خود را از شاکی و خانواده‌اش آغاز کردند و سرنخ‌هایی نیز از متهم در بازار به دست آوردند. در این تحقیقات مشخص شد كه حسن با استفاده از هویت و مدارک جعلی اقدام به تهیه 2 فقره دسته چک از شعبات بانکی در محدوده بازار کرده و با استفاده از این دسته‌چک‌ها و معرفی خود به‌عنوان بازیکن یکی از تیم‌های لیگ برتری فوتبال، اقدام به کلاهبرداری میلیونی از چند نفر در بازار تهران کرده است.

پیگیری‌های بعدی ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی، آنها را با یک پرونده مشابه در فریب و کلاهبرداری در ازدواج مواجه کرد. در این ارتباط زن دیگری از حسن در مرجع قضایی اعلام شکایت کرد.

با شکایت مالباختگان، مخفیگاه وی در منطقه سعادت‌آباد شناسایی شد و با تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی برای دستگیری وی، بیست‌ودوم دی‌ماه، متهم در حالیکه برای انجام کاری به محدوده میدان خراسان مراجعه کرده بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.متهم با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات بیشتر برای شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم قرار گرفت.

بنا بر اعلام پلیس آگاهی‏، با توجه به احتمال وقوع کلاهبرداری‌های دیگر از سوی متهم دستگیرشده، دستور چاپ بدون پوشش چهره متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است تا برای پیگیری موضوع به پایگاه ششم آگاهی مراجعه كنند.

تبلیغات