تبلیغات

تبلیغات

عکس خودروی جدید سایپا 111 / زانتیا از رده خارج می شود

خودروهای گروه سایپا در نمایشگاه شیراز با اعطای تسهیلات ویژه و فروش لیزینگی به خریداران عرضه خواهد شد.

عکس خودروی جدید سایپا 111 / زانتیا از رده خارج می شود
مدیر فروش و بازاریابی سایپا در مراسم افتتاح این نمایشگاه با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای عرضه 2 هزار دستگاه سایپا 111 طی دو ماه پایانی امسال اظهار داشت: این خودرو در سایت كاشان تولید می‌شود كه براساس برنامه پیش‌بینی شده در سال آینده 55 هزار دستگاه سایپا 111 در كشور تولید و عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به اختلاف قیمت 150 هزار تومانی سایپا 111 با مدل قدیمی این خودرو تصریح كرد: قیمت سایپا 111 در صورت تجهیز به ترمز ضد قفل 300 هزار تومان بیشتر از مدل بدون ABS آن خواهد بود.

به گفته فرزاد نشان تمام تولیدات سایپا 111 طی سه ماهه اول سال آینده به ترمز ضد قفل مجهز خواهد شد.
  سایپا 111 مدل جدیدی از پراید هاچبك است كه با ایجاد تغییراتی در سپر عقب و جلو و همچنین قسمت عقب خودرو تولید می‌شود.

محمدسعید فلاحی قائم مقام سایپا نیز در این مراسم با اشاره به نقش سایپا در برگزاری مراسم افتتاح نمایشگاه خودروی شیراز گفت: این نمایشگاه در 5 سالن و در مساحتی به متراژ 2 هزار و 700 متر مربع برگزار می‌شود كه 150 شركت فعال در صنعت خودرو و قطعه‌سازی در آن حضور دارند.

وی با اشاره به نمایش 30 خودروی تولیدی گروه سایپا در نمایشگاه شیراز تصریح كرد:‌ در این نمایشگاه 3 محصول جدید شامل مینیاتور، سایپا 111 و ریو دنده‌ اتوماتیك در معرض دید عموم قرار گرفته است.

به گفته وی خودروهای گروه سایپا در نمایشگاه شیراز با اعطای تسهیلات ویژه و فروش لیزینگی به خریداران عرضه خواهد شد.

وی در خصوص برنامه سایپا برای تولید زانتیا نیز گفت:‌ تولید این خودرو تا سال آینده به روال قبل انجام خواهد شد و اواخر سال 89 خط تولید زانتیا به تدریج به تولید محصولات جایگزین اختصاص خواهد یافت.

وی ادامه داد: قرارداد مربوط به تولید محصول جایگزین زانتیا هنوز نهایی نشده ولی برای تولید یك خودروی اروپایی و همچنین یك محصول كره‌ای در حال مذاكره هستیم.

محمدسعید فلاحی در مورد تولید فیس لیفت (تغییر شكل یافته) تندر 90 گفت: مشكلات عملیاتی بین سایپا و رنو باعث تأخیر در تولید فیس لیفت تندر شده كه البته مسائل مربوط به تعهدات فیمابین دو شركت حل شده است.

وی با بیان اینكه شركت رنو در زمان رونمایی از فیس لیفت تندر مخالفتی نداشته است افزود: یك سری عملیات جهت صنعتی‌سازی این خودرو لازم است كه در حال بررسی آن هستیم.

ایشان با تأكید بر لزوم رفع مشكلات قراردادی تندر 90 گفت: اولویت كاری ما افزایش تولید تندر است و توجه به تولید فیس لیفت این خودرو در اولویت‌های بعدی قرار دارد.

 

تبلیغات