تبلیغات

تبلیغات

ملاقات مهناز افشار و مهتاب کرامتی با مشایی

ملاقات مهناز افشار و مهتاب کرامتی با مشایی

 ملاقات مهناز افشار و مهتاب کرامتی با مشایی

مهناز افشار و مهتاب كرامتی، دو بازیگر مشهور سینما روز چهارشنبه در نهاد ریاست جمهوری با اسفندیار رحیم مشایی دیدار كردند.

 

به گزارش الف، این دیدارها بصورت جداگانه برگزارشده و از محتوای آن هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

اسفندیار رحیم مشایی كه مشاور فرهنگی رئیس جمهور و رئیس كمیسیون فرهنگی دولت نیز می باشد، اخیرا دیدارهای خود را با بازیگران مشهور سینما افزایش داده است. هفته گذشته مشایی از نمایشگاه عكس رضا كیانیان، دیگر بازیگر مشهور سینما نیز در نگارخانه «نوروز هنر» در خیابان گاندی تهران بازدید كرد.

 

دیدارهای خصوصی ستاره های سینما با رئیس دفتر و مشاور فرهنگی دكتر احمدی نژاد از پاییز گذشته و با حضور محمد رضا گلزار در نهاد ریاست جمهوری به رسانه ها درز كرد. رسانه ها درباره آن ملاقات خبردادند گلزار در دیدار خود از رئیس دفتر رئیس جمهور می خواهد برای حل مشكلاتش به وی كمك كند.

 

در پایان این دیدار، مشایی امکان ملاقات چند دقیقه ای گلزار با دکتر احمدی نژاد را نیز فراهم كرده بود. پس از آن دیدار، ممنوعیت تصویر این ستاره سینما حذف شده است. از جمله مشكلات گلزار، شكایت یك تهیه كننده سینما از وی بوده است. این بازیگر عامه پسند سینما در شهریورماه گذشته و قبل از دیدار با رئیس جمهور، به دلیلی كه هیچگاه رسما اعلام نشد، مدتی بازداشت بود.

 

بازدید غیر منتظره مشایی از نمایشگاه عكس هدیه تهرانی در آذرماه گذشته و خرید یكی از تابلوهای گرانقیمت این هنرپیشه مشهور نیز برای مدتی توجه رسانه ها و محافل سیاسی-مذهبی را به خود جلب كرد.

 

اسفندیار رحیم مشایی، علاوه بر ریاست دفتر رئیس جمهور، رئیس نهاد ریاست جمهوری، رئیس كارگروه هماهنگی مناطق آزاد در دولت، مشاور فرهنگی رئیس جمهور و رئیس كمیسیون فرهنگی دولت نیز هست.

 

دیدارهای مشایی با بازیگران مشهور سینما با مسئولیت فرهنگی وی در دولت بی ارتباط نیست اما دلیل این ملاقاتها و نیز محتوای مذاكرات انجام شده در این دیدارهای خصوصی هنوز اعلام نشده است

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات