تبلیغات

تبلیغات

واعظی‌آشتیانی: فردوسی‌پور انتقام‌جویی می‌کند

مجموعه : اخبار ورزشی
واعظی‌آشتیانی: فردوسی‌پور انتقام‌جویی می‌کند

با وجود اینکه استقلال دربی 68 را باخت اما وقتی با مدیرعامل این باشگاه تماس گرفتیم، کاملاً سرحال و قبراق بود.

 

 «امیررضا  واعظی‌آشتیانی» به خبروزشی گفت: برای چی باید ناراحت باشم؟ فوتبال برد و باخت دارد و من از این بابت خوشحالم که یک تیم برنده شد تا دیگر بحث تبانی ادامه نیابد. چنین مسائلی را نباید مطرح کرد زیرا در شأن فوتبال ما نیست.

 

 استقلال نباید می‌باخت زیرا فرصت‌های خوبی به دست آورد و اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، باید بگویم مساوی حق دربی بود. به هر حال یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد و استقلال هم عملکرد مطلوبی داشت و هر دو تیم شجاعانه بازی کردند.

 

او افزود: این نظر آقای صدر بود که استقلال برای  بعد از گل، برنامه خاصی نداشت. البته کارشناسان دیگر عقیده متفاوتی داشتند و اعلام کردند تیم ما عملکرد مطلوبی داشت و خوب کار کرد. نظر ایشان محترم است اما بعد از گلی که زدیم، صاحب موقعیت‌های دیگری هم شدیم که از دست رفت. من بارها گفته‌ام و حتی شب قبل از دربی نیز به بازیکنان متذکر شدم که اگر از فرصت‌هایتان استفاده نکنید، تیم حریف چنین کاری انجام می‌دهد.

 

 این فرضیه که اگر گل نزنی، گل می‌خوری، در فوتبال امروز به یک قانون تبدیل شده و استقلال هم وقتی گل‌های بعدی را نزد، گل خورد. البته  بازیکن هوشمند ، کسی است که از کمترین فرصت‌ها، بیشترین استفاده را ببرد.

 

واعظی‌آشتیانی در پاسخ به این سؤال که آیا فردوسی‌پور، به صورت عمدی اسم شما را مطرح کرد  و گفت هواداران علیه مدیرعامل استقلال شعار می‌دهند یا خیر، اظهار داشت: پاسخ این سؤال را مسئولان صداوسیما باید بدهند اما من متأسفم که شبکه سوم و این آقا از تلویزیون برای انتقام‌جویی استفاده می‌کنند متأسفانه هر کس دوربین دارد، از این موقعیت استفاده می‌کند و هر چه می‌خواهد می‌گوید اما کسی که دوربین ندارد، ناچار است تحمل کند. مسئولان صداوسیما  باید با این پدیده زشت برخورد کرده و جلوی آن را بگیرند

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات