تبلیغات

تبلیغات

با حضور نیكی کریمی و شیلا خداداد، فیلمبرداری “خیابان بیست و چهارم” هفته آینده به پایان می‌رسد

با حضور نیكی کریمی و شیلا خداداد، فیلمبرداری “خیابان بیست و چهارم” هفته آینده به پایان می‌رسد

:: نیکی کریمی در نمایی از “خیابان بیست و چهارم” ساخته سعید اسدی ::

فیلمبرداری فیلم سینمایی “خیابان بیست و چهارم” به نویسندگی و کارگردانی سعید اسدی هفته آینده در تهران به پایان می‌رسد. فیلمبرداری فیلم تازه اسدی 18 بهمن در تهران شروع شد و هفته آینده به پایان می‌رسد. “خیابان بیست و چهارم” داستان مرد جوانی است که به ظاهر دلبسته خانواده‌اش است. او نظم و قواعد خاصی را در خانه‌اش حاکم کرده و این موضوع اتفاق‌هایی را بین او و خانواده‌اش به وجود می‌آورد.

نیکی کریمی، جمشید هاشم‌پور، شیلا خداداد، مهدی ماهانی، بهاره افشاری و حدیثه سادات مدنی بازیگران این فیلم هستند. کریمی پیش از این در فیلم سینمایی “سیب سرخ حوا” با اسدی همکاری کرده بود. او که یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران در ماههای اخیر بوده به تازگی بازی در فیلم “محاکمه در خیابان” مسعود کیمیایی و “بیداری” فرزاد موتمن را به پایان رسانده است.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری : حسن کریمی، مدیر تولید : غلامرضا گمرکی، مشاور تولید : یوسف صمدزاده، نتخاب بازیگران : شهرام زمانی، صدابردار : حسن زاهدی، طراح صحنه و لباس : آیدین ظریف، طراح چهره‌پردازی : مهین نویدی، سرمایه گذار: تورج جمشاسب و تهیه‌کننده : س. اسدی. اسدی فیلم‌های سینمایی “عشق گمشده”، “آواز قو”، “مهمان”، “فرود در غربت” و “تلافی” را در کارنامه دارد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات