تبلیغات

تبلیغات

ایران بر اسرائیل غلبه خواهد كرد

مجموعه : جامعه و سیاست
ایران بر اسرائیل غلبه خواهد كرد

خبرگزاری فارس: براساس تحقیق به عمل آمده توسط مركز تحقیقات امنیت قومی دانشگاه تل‌آویو در صورت بروز جنگ و هرگونه برخورد میان ایران و رژیم صهیونیستی، ایران پیروز جنگ خواهد بود.

براساس مقاله منتشره در پایگاه اطلاع رسانی "المكتوب " و به نقل از "مركز تحقیقات امنیت قومی دانشگاه تل‌آویو " پیش بینی شده بروز هرگونه برخورد یا جنگ میان رژیم صهیوینستی و ایران به نفع این رژیم و آمریكا نخواهد بود و برنده نهایی این نزاع بی‌شك ایران خواهد بود و تلاش آمریكا برای ایجاد مانع برسر دستیابی ایران به انرژی هسته‌ای و اتخاذ اقدامات یك‌جانبه برای توقف برنامه‌های این كشور و یافتن راه حلی یك‌سویه برای آن بی‌فایده است.
این پایگاه با اسنتاد به سخنان "امیلی لانداو " مسئول اجرای این پروژه تحقیقاتی می‌نویسد: "در صورتی‌كه اسرائیل تاسیسات هسته‌ای ایران را هدف قرار دهد آمریكا فقط به یافتن راهبردهای سیاسی مقابل تهران اكتفا و در این جنگ اسرائیل را به حال خود رها خواهد كرد ".
لانداو در ادامه می‌افزاید: "در صورت آگاهی ایران از این قصد آمریكا، بی‌شك از تمام توان خود برای از بین بردن اسرائیل با تكیه بر نیروی هوایی و موشك‌های بالستیك خود استفاده خواهد كرد ".
براین اساس این پژوهشگر صهیونیستی پیش بینی می‌كند: "اسرائیل نمی‌تواند از توان و قدرت هسته‌ای خود استفاده كند، چون از ترس بروز جنگ هسته‌ای در منطقه با مخالفت واشنگتن مواجه خواهد شد ".
لازم به ذكر است در این پژوهش افرادی چون ژنرال احتیاط "گیورا آیلند " و ژنرال احتیاط "اهارون زفی فركش " رئیس پیشین سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی و بسیاری از اساتید برجسته دانشگاهی این رژیم كه نخواستند نامشان فاش شود، مشاركت داشتند.
و در این‌باره یك مسئول بلند پایه در وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به خبرگزاری رویترز توضیح داد كه نتایج این تحقیق تاثیری عمیق بر تصمیمات متخذه در این رژیم خواهد گذاشت ".

تبلیغات